Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

Прокидайся – перемога вже поруч!

Зображення користувача totsy.

Пройде зовсім небагато часу і ідеологія Громадянської республіки заволодіє розумом і думками українців. Переважна більшість ГРОМАДЯН України бажатиме жити в новій і ефективній системі, де ГРОМАДЯНИН має значення і має вплив на процеси в державі. Ми отримаємо довіру українців, і почнемо міняти Україну, втілюючи в життя наші першочергові реформи (економічна, правова і військова). Ми почнемо розставляти на ключові місця своїх однодумців, і перед нами постане питання. Хто буде прем’єр-міністром чи міністром фінансів, міністром внутрішніх справ, тощо.

І встанеш ти, член організації «Поступ», і скажеш:
- Я хочу зайняти це місце! Я можу там працювати!
І запитаємо тоді ми тебе:
- А чому саме ти?
Ну як же, скажеш ти. Я ж член організації вже більше ...надцяти років, я платив членські внески, я був на загальних зборах, я ж свій….

І пригадаємо ми тоді, що коли ми пропонували тобі підтримати нас та разом працювати в організації над різними питаннями, ми постійно чули від тебе однакові відповіді:
- В мене немає часу, я не вмію це робити, я не фахівець, щоб це робити, мені треба заробляти гроші, я не впораюся…

І нагадаємо ми тобі, що був ти пасивний, нічого не робив в організації, невчасно сплачував членські внески та й не на всіх зборах ти бував. І ще багато чого можна пригадати, та навіщо.

Чому ми тебе ніде і ніяк не бачили на нашому непростому шляху до перемоги. Невже ти думаєш, що все само робиться і що ми чимось від тебе відрізняємось? Ти думаєш, що ми займаємося дурницями і з посмішкою спостерігаєш наскільки нас вистачить!? І щоразу після таких відповідей в нас постає одне і те ж питання. Що в твоєму житті повинно статися, щоб ти почав активно працювати в нашій організації? Мабуть, щось погане, напевне, адже зараз в тебе все добре і тому ти пасивний!? І де гарантія зараз, що ти будеш працювати?

А тому вже зараз пропонуємо тобі поставитися серйозно і долучатися до нашої спільної праці. Ти вже зараз, витрачаючи навіть від 5 хвилин на день, можеш взяти на себе частину роботи, і це дозволить нам досягти мети швидше, набагато швидше. Ми хочемо бачити тебе біля себе, як серйозного і цілеспрямованого однодумця, разом з яким ми побудуємо Громадянську Республіку! Пам`ятай - ми всі пливемо в одному кораблі, ім’я якому «Україна».

Прокинься, ПОСТУПОВЦЮ, і розкрий очі. Ти нам потрібен! Нам потрібен ти, твій розум, твої знання, твій час і твої гроші. Ми разом можемо вже сьогодні наблизити нашу спільну мрію – Україна багата, безпечна і така бажана для життя!

Дмитро Тацій,
член Виконкому ГО «Поступ»

Також у цих матеріалах: