Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

НАШІ ЛЮДИ

Зображення користувача Вадим Казаров.

Я, Казаров Вадим, народився на Донеччині, де і прожив більшу частину життя. Там закінчив школу, гірниче училище, інститут. Встиг не довго попрацювати на шахті під землею. На жаль, зараз мій край охоплений війною, з початком якої моя родина змушена була залишити Донбас - назавжди. Зараз ми с дружиною та маленьким синочком мешкаємо в «серці України», на Полтавщині. Облаштовуємося до нового регіону, до нових для нас умов.

За фахом я психолог, багато років здійснюю приватну психологічну практику. Допомагаю людям, які зіткнулися з психологічними та соціальними проблемами. Маю досвід роботи в політичних структурах, зокрема працював в ВО «Батьківщина» та ПП «Наша Україна». Проте, був розчарований цими політичними силами, та полишив їх.

Моє захоплення історією привело мене до політичної діяльності, але останнім поштовхом стала важка доля моєї країни та намагання щось змінити, покращити життя людей. Взагалі, я всебічно розвинена людина, окрім історії, все життя вивчаю психологію, медицину, географію, лінгвістику. Мрію очолити якесь містечко, або місто, та зробити його зразковим та квітучим. В діяльності мене надихає дія, оптимістичні плани, віра в перемогу. Терпіти не можу порожні балачки та песимізм. Через особливості характеру часто намагаюся охопити багато, та й все одразу, що звичайно не завжди доцільно та ефективно. Проте, намагаюся тримати себе в рамках та доводити почату справу до кінця, а потім переходити до іншої.

В минулому році на мою сторінку в «facebook» надійшло повідомлення від Максима Твердохліба. Максим запропонував мені обговорити поточну ситуацію в країні, та розповів про «Поступ». На початку нашого знайомства я не дуже серйозно сприйняв ідеологію нової для мене організації, проте лідерські якості Максима та його вміння спілкуватися с людьми зробили свою справу – я в «Поступі». Взагалі, всі люди, с ким я вже встиг познайомитися, мені дуже сподобалися - освідченні та прогресивно мислячі. Відчувається турбота за нового, рядового члена організації, це дуже приємно.

Я дуже ціную, що до нашої організації не мають відношення олігархи, та всілякі покидьки з політики. Організація чиста, не заплямована, та має велике майбутнє. Я впевнений, що наша політична сила, стане на чолі держави, та приведе Україну до процвітання.

На разі хочу спробувати попрацювати в нашій газеті, та в деяких інших напрямках. По можливості буду намагатися активно працювати в лавах організації. Бажаю всім «поступовцям» мира та здоров’я, та звичайно нашої перемоги.

Вадим Казаров,
член ГО «Поступ»