Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

ВЕЛИКА УКРАЇНА-РУСЬ

Зображення користувача Твердохлеб.

Доля України-Русі полягає в тому, що вона може бути або великою країною, або нікчемним придатком до інших.

Якщо шлях, яким рухається наша країна, не веде до Великої України-Русі, то вона неодмінно стане нікчемною Україною. І це в кращому випадку! А так, звичайно, скочується до придатку інших народів. Саме так! Або все, або нічого! Саме таке гасло і є провідною зіркою до могутності. Не тільки для нашої держави, це історичне правило для всіх країн.

З точки зору геополітичного становища, потенціалу ресурсів, особливо кадрових, Україна-Русь має всі потенційно необхідні складові, щоб знову стати Великою Руссю, як це було тисячу років тому. Історія йде циклічно. Але не сама собою. Історію треба творити.

Що необхідно для того, що зазначена мета не залишилась мрією фантазерів, а стала реальністю? Багато, чого треба змінити. Але саме перше, це необхідно повернути той лад, який привів Русь до великої Київської Русі. І лад цей сьогодні називається Громадянська республіка. Все, ніяких більше демократій.
Ось основні орієнтири, які мають бути вектором нашого розвитку.
Суспільний лад – Громадянська республіка.

Економічна платформа – градієнтна економіка. Це означає, що чим більший рівень капіталу, тим більше має бути державного сектору чи державного регулювання. Тобто, більше планової економіки. А чим менший рівень підприємництва – тим, відповідно, більше лібералізму, тобто, рівень втручання держави має зменшуватись і при певному рівні взагалі має бути відсутнім.

Соціальні орієнтири – інтереси середніх прошарків населення - в першу чергу. Досить дозволяти олігархії зомбувати тупий люмпен і цим триматись при владі за допомогою демократичної системи виборів. Люмпен має знати своє місце – працювати, а не чекати, що його хтось має нагодувати задарма. В першу чергу наша цінність – це Громадянин, а не людина. Тобто, не жива істота, яка вміє тільки ходити, говорити, їсти та розмножуватись. Як звичайна тварина, тільки з язиком. Наша цінність – особистість, яка усвідомлює своє буття, усвідомлює принципи побудови світу та готова до великої праці задля піднесення себе, як особистості та своєї Батьківщини!

Духовні та моральні орієнтири. Духовні та моральні цінності сьогодні мають бути повернені до руслу розвитку сімейних цінностей! Міцна сім’я – це необхідна умова побудови здорового суспільства. Якщо буде міцна сім’я, то буде й міцна Батьківщина.
Зовнішня політика. І головне – ніяких блоків чи об’єднавчих союзів, ні з ким! Блокування із Заходом чи зі Сходом неминуче призводить до того, що країна отримує стелю в своєму розвитку, яка буде гальмувати, в кінці кінців, рух до великої країни. Якщо країна хоче бути великою, то вона має САМА пробитися через всі перешкоди і досягти високого рівня.

А після того, як Україна-Русь стане високорозвиненою країною, то вона має стати центром нової кристалізації навколо себе слов’янського світу. Має стати лідером слов’янського світу. Позаблоковість не означає замкненість. Це означає більше можливостей для власних, самостійних рішень, які не будуть заборонятись якимись штучними правилами будь яких блоків чи союзів. Бо є залізне правило: якщо є блок, то завжди є правила, які регламентують, що й як робити країні в такому блоці. А якщо таких правил не існує, то й блоку немає. Але в будь-яких блоках правила завжди нав’язують ті, хто більш сильніший. І, ясна справа, сильніші учасники роблять такі правила, щоб сильні ставали ще сильнішими, а не навпаки.
Все – або нічого! Ось шлях до великих перемог!
Максим Твердохліб,
Голова Ради ГО «Поступ»

Коментар Сергія Солодкого
Запитання, чому не Україна, а Україна-Русь?
Відповідь: Русь це була історична назва нашої теперішньої території і не тільки. Україна постійно асоціюється з окраїною, тобто десь там на гальорці. Ми повинні стати центром єднання слов’янського світу в майбутньому.