Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

СПІЛКУВАННЯ З НАРОДОМ

Зображення користувача chernysh.

Кожен день ми пропонуємо незнайомим українцям приєднатися до нашого руху. Наводимо невеличкий діалог.

Черниш О.
Доброго дня. Я представляю громадську організацію "Поступ". Ми вважаємо, що всі проблеми України через демократію, яку варто ліквідувати, а замість неї встановити Громадянську республіку (http://postup.org.ua/doktrina). Наша сторінка на ФБ (https://www.facebook.com/PostupUA). Ми шукаємо однодумців, які б могли долучитися до нашого руху. Чи можу я Вам запропонувати познайомитися з нашим рухом?
Михаил Калюжный:
Основні засади?
Що вже зроблено, крім ідеології?
Як тактично і стратегічно втілювати будете?
Що мені, як громадянину, з цього?
Хто ініціатор руху?

Черниш О.
Основні засади - ліквідація демократії, встановлення Громадянської республіки. Крім ідеології є організація в 161 людину, що фінансується за рахунок членських внесків. Є працюючі напрямки. Стратегія і тактика описана в п. 6 Доктрини. Як Громадянину, Вам з цього буде наступне: Вам доведеться сплачувати щомісяця 50 грн. внесків; Вас будуть просити зробити ту чи іншу роботу по одному з напрямків організації (написання статті, робота з кадрами, організація якогось процесу чи інша робота згідно напрямків); Вас агітуватимуть до активної роботи в соціальних мережах з питань організації.

Перелік, звісно не вичерпний. Вам пропонуватиметься залучатися на громадських засадах до будь-якої роботи, що рухає організацію вперед. Іншими словами, Ви отримаєте головний біль. Вільного часу стане на годину-дві на тиждень менше. Але Ви матимете змогу назвати себе Громадянином, якому небайдужа доля країни, який не є кухонним критиканом. Буде можливість реально приймати участь в діяльності зі зміни країни - ліквідації демократії та встановленні Громадянської Республіки.
Очільник руху Максим Твердохліб
Звісно, після приходу до влади Ви зможете стати її (влади) частиною
Михаил Калюжный:
Власть не может быть самоцелью
Что уже сделано?

Черниш О.
Ви повністю праві
Михаил Калюжный
Где реально воплощена модель в миниатюре?
Село, город, что-нибудь?
5 статья конституции это позволяет уже и сейчас.

Черниш О.
Влада - це засіб для становлення Громадянської республіки. Навіть Громадянська республіка - це не мета. Після її досягнення вона також стає інструментом. Над метою всього дійства ми наразі працюємо. Це буде 7-й розділ Доктрини. Роздуми з цього приводу вже є. Але це лише роздуми, навіть не проект. http://postup.org.ua/node/2521
РОЗДУМИ ЩОДО 7-ГО РОЗДІЛУ ДОКТРИНИ
Після свого встановлення Громадянська Республіка перестає бути метою, а стає засобом, і тому слід чітко виокремити, якій цілі цей засіб слугуватиме. postup.org.ua
Частково принципи ГР діяли в Римській Республіці, Київській Русі, Козацькій державі, Центральній раді.
ст. 5 конституції - це просто декларація. Сьогодні ситуація з нею саме така
Михаил Калюжный
Я так не вважаю.
Бачу, що закони ви не опрацювали зовсім.

Черниш О.
Наразі законопроекти ми не розробляємо. Це буде робитися на 2-му етапі - політичному.