Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

ЕКСПЕРИМЕНТ НАД НАРОДОМ

Зображення користувача tsyganko.

Спостерігаючи за ситуацією щодо блокади Донбасу та за вшануванням пам'яті третьої річниці Небесної Сотні; бачачи похмурі обличчя наших людей, котрі вже й не згадають, що таке щира посмішка, бо її стерли не просто захмарні, а вже аж астрономічні суми виплат в платіжках за комунальні послуги; чуючи звідусіль не просто прикре зітхання, а ледве не стогін, викликаний мізерними пенсіями та жебрацькими зарплатами - усвідомлюєш, що ця ситуація є першим кроком до геноциду свого народу з боку тих, кому народ довірив владу.

І це все при тому, що, володіючи такими природніми багатствами та таким працелюбним народом, над цим народом безсоромно знущаються.

Зараз в українському політикумі нема опозиції, бо чинна влада, представлена Президентом країни, Кабінетом Міністрів та Верховною Радою, працює в унісон не з тим, щоб дбати за людей, а щоб один одного похвалити. Бо Верховна Рада, страшачись свого розпуску, ухвалює будь-які, навіть антинародні, закони, Кабмін вносить на розгляд Верховної Ради все, що йому заманеться, при тім і ті, й інші наполегливо підтримують один одного та схвалюють роботу Президента. А ось усі негаразди, прорахунки та безтолковість в управлінні державою списують на війну.

Тому насамперед не хтось, а Президент, як гарант теперішнього "добробуту" наших людей, повинен усвідомити, що така Верховна Рада і такий Уряд нашому народу не потрібні з вини їхньої непрофесійності, яка завдає величезної шкоди нашій країні.

Тому щось таки треба не просто змінювати, а змінювати нагально. Бо тотальне зубожіння народу буде все важче й важче списувати на війну, а будь-яке зло не триває вічно. Адже йому обов'язково настане кінець.

Я далекий від думки, що в теперішній час, час високих технологій, - Україну жде 1933 рік. Хтось, можливо, цього й хоче. Але не діждеться. Та й терпець народу не безкінечний. Експеримент над народом, міркую, скоро ганебно закінчиться.

Петро Циганко,
Голова Ліберальної партії України,
член ГО «Поступ»