Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

СУД І ПРОКУРАТУРА - БЛИЗНЮКИ ГНИЛОЇ СИСТЕМИ

Зображення користувача hlyptun1981.

Журналістським розслідуванням встановлено, що громадянин Киризлієв Олександр Федорович – голова Чабанівської селищної ради Київської області - скоїв у період часу від 2011 року до 08.07.2014 року кілька тяжких злочинів за ч. 5 ст. 191 КК України (привласнення чи розтрата чужого майна, яке було ввірене особі чи перебувало в її віданні, скоєне в особливо великих розмірах) та за ч. 4 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем). На той час Киризлієв О.Ф. працював директором комунального підприємства у підпорядкуванні цієї ж Чабанівської селищної ради.

У порядку кримінального процесуального закону 16.01.2017 року я звернувся до прокуратури Київської області і повідомив про вчинення злочину, надавши прокуратурі беззаперечні докази, однак прокуратура не виконала пряму норму закону і не внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань (ЄРДР) заяву про злочин протягом 24 годин, як передбачено статтею 214 КПК України.

Бездіяльність прокуратури і невнесення заяви про злочин до ЄРДР мною оскаржено 23.01.2017 року у Печерському районному суді м. Києва, який також, порушуючи закон (ст. 306 КПК України) і скаргу на бездіяльність прокурора, розглядається не протягом сімдесяти двох годин з моменту надходження до суду, а лише призначено до розгляду справу 757/4419/17-к, на 16.03.2017 року о 14 год. 30 хв., суддею Печерського районного суду м. Києва Гладун Х.А., тобто аж через 50 днів, напевно стільки часу потрібно суду і правоохоронним органам, щоб «вирішити питання» з Киризлієвим.

Питання подолання корупції і договорняків зараз стоїть до Генеральної прокуратури, НАБУ та інших органів, але поки громадяни будуть безглуздо обирати собі владу в особі Киризлієва, вони будуть отримувати і надалі для себе корумпованих «пастухів», прокурорів і суддів, які не будуть чинити жодних перешкод свавіллю чиновників, тож обирайте Громадянську Республіку за її принципи делегування свого голосу у владу і можливість відібрання його зворотно у будь-який час, та не плодіть дармоїдів і злодіїв в білих комірцях.

Андрій Хлиптун,
член Виконкому ГО «Поступ»,
Напрямок Захист ГО «Поступ»