Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

БАТОВ СВЯТОСЛАВ - ЧИ ГІДНИЙ ВІН БУТИ ДЕРЖСЛУБОВЦЕМ?

Зображення користувача ПОСТУП.

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ ГО «ПОСТУП» ДО ПРЕМ`ЄР-МІНІСТРУ КАБІНЕТА МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ВОЛОДИМИРА ГРОЙСМАНА

Наша громадянська організація «Поступ» публічно висловлює свої погляди.
Ми розуміємо, що не всім вони до вподоби. І іноді отримуємо негативну чи брутальну критику. Але ми розуміємо, що це кажуть звичайні люди. І тут питань немає. Ми не з цукру зроблені і від такої полеміки свідомість не втрачаємо.

Але, коли з'являється державний службовець, і починає нас ганьбити публічно, то виникає просте запитання – а навіщо нам в країні службовець, який отримує зарплатню за наші податки та має нахабство щось теревенити проти нас в непристойній формі? Тут, мабуть, питання риторичне.

Так ось, приклад такого чиновника. Причому не просто чиновника, а працівника Міністерства інформаційної політики. Пропонуємо розглянути його перли.

Скріншот листування із Батовим
Скріншот листування із Батовим
Скріншот листування із Батовим
Скріншот листування із Батовим
Скріншот листування із Батовим
Скріншот листування із Батовим

Ситуація сталася під час обговорення нашого посту в Фейсбуці «ЧЕМ ПОСТУП ОТЛИЧАЕТСЯ ОТ СЕКТЫ» https://www.facebook.com/PostupUA/posts/1336850216375915/

Вимагаємо від Вас, шановний пане Прем'єр-міністре, підняти це питання перед Міністром інформаційної політики паном Стецем Ю.Я. Вимагаємо від зазначеного Міністерства висловити свою принципову позицію з цього питання. Якщо Міністерство погоджується із такими діями свого працівника, то нехай відверто це скаже. А якщо, як ми передбачаємо, не погоджується, то пропонуємо Міністру вибачитись перед громадянською організацією «Поступ» за поведінку свого працівника. А щодо самого працівника, то підняти питання про його профнепридатність та повідомити нас про це рішення.

Кожен чиновник має зрозуміти, що він працює для громадян і отримує зарплатню від громадян. І нам не потрібен жоден чиновник, який цього не розуміє!

P. S. Коли пан Святослав Батов побачив, що ми налаштовані серйозно, то швидко видалив всі свої пости. Але ми виявилися спритнішими і все це зафіксували перед тим, як він стиг це зробив.

Чекаємо на відповідь на поштову адресу:
ГО «Поступ», 04119, м. Київ, а/с 113

ДодатокРозмір
batov_01.jpg72.02 КБ
batov_02.jpg133.21 КБ
batov_03.jpg169.7 КБ
batov_04.jpg141.43 КБ
batov_05.jpg139.98 КБ
batov_06.jpg142.96 КБ