Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

МІЛІТАРИЗАЦІЯ СУСПІЛЬСТВА УКРАЇНИ!

Зображення користувача totsy.

Війна була і завжди буде. Хочеш миру - готуйся до війни! І це стосується кожного. В той момент, коли ми перекладаємо відповідальність за свою безпеку на інших (влада, армія, інша держава), приходить біда. І останні події на сході України це підтверджують.

Потроху приходить розуміння, що нам потрібна сильна і боєздатна армія! Постає питання, як треба реформувати армію? За яким зразком? Американським чи натівським? А може ізраїльським чи швейцарським? Поновити обов’язковий призив всіх громадян чи робити ставку виключно на фахівців за контрактом? А може створити іноземний легіон?
Питань постає чимало і кожен варіант має свої ЗА і ПРОТИ. Що вибрати?
А може Ви, як завжди, скажете, що це не моє, або немає часу розбиратися!? Я ж цивільний, та ще й плачу податки! Хай голова болить у фахівців, їм за це гроші платять!?

Ні!? Тоді, по-перше, – розбиратися в цій темі треба кожному, адже потім кожному й пожинати плоди цієї реформи, або її відсутності.

По-друге, – не потрібно бути дуже розумним, щоб зрозуміти, що без професіоналів діла не буде, і тому нам потрібне професійне, висококваліфіковане військо.

По-третє, – якщо кожен з нас буде мати гарні військові навички та постійно підтримувати їх, то кожному з того буде краще в час «Х». Для декого він вже настав і, що з того вийшло, Ви самі знаєте.

По-четверте, – ЗБРОЯ, БОЄЗАПАС І АМУНІЦІЯ! Якщо у кожного ГРОМАДЯНИНА, який має військові навички, вдома буде зберігатися зброя, необхідний боєзапас і відповідне військове спорядження. Логічно розуміти, що він буде більш підготовлений і мобільний у разі війни.

АЛЕ САМЕ ГОЛОВНЕ - ЦЕ РОЗУМІННЯ КОЖНОГО УКРАЇНЦЯ, ЩО ЗАХИСТ БАТЬКІВЩИНИ - ЦЕ СПРАВА КОЖНОГО, А НЕ ВИКЛЮЧНО ВІЙСЬКОВИХ АБО ВЛАДИ! Незалежно від того, за яким зразком буде реформуватися українська армія і чи буде вдома в кожного зброя, – ми не зможемо перемогти і відстояти свою свободу, якщо ми не зрозуміємо, що захист Батьківщини - то справа кожного. Не може бути безпеки і перемоги, коли в державі на сході йде війна а в центрі, чи на заході українці ведуть себе так, начебто, нічого не сталося. Одні воюють та помирають, а другі солодко їдять, сплять та розважаються.

Починаючи з дитинства, ми маємо прививати розуміння, що кожен українець - це захисник Батьківщини. Починаючи зі школи, кожен українець має оволодівати військовими навичками та навичками виживання в надзвичайних умовах. Ми повинні розуміти, що крім нас самих нас ніхто не захистить, не зважаючи на те, наскільки цивілізованим стає світ.
Якщо ти здоровий, якщо ти дієздатний і в тебе нормально з головою – ти захисник Батьківщини. Не зважаючи на стать і вік. І навіть якщо ти за станом здоров’я не придатний до стройової служби, ти все рівно можеш захищати Батьківщину. Воювати можна і сидячи за комп’ютером або біля телефону… Кожному буде справа за його можливостями.
ГОЛОВНА РЕФОРМА АРМІЇ УКРАЇНИ ПОЛЯГАЄ В ТОМУ ЩО ТИ СТАЄШ АБО ЗАХИСНИКОМ УКРАЇНИ, АБО ТОБІ НЕ МІСЦЕ НА НАШІЙ БАТЬКІВЩИНІ!
СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!
Дмитро Тацій,
член Виконкому ГО «Поступ»