Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

ВРЕМЕНИ НЕТ

Зображення користувача solodkiy.

І знову чую: "времени нет", "нема часу", "я зайнятий іншими проектами", "у мене сім'я", "я працюю багато і так" і т.д., і т.п.

На що ж у них нема часу? Для своєї Батьківщини, для України!!! І вони ще називають себе громадянами. "Срамота", як казав відомий герой відомої кінострічки.
Час є завжди, і його у всіх однакова кількість!!! Це перше.
Ми в Поступі дуже розумні вже стали і чудово розуміємо всі відмазки наших людей. Не існує причини "нема часу", є причина "просто не хочу". тому не треба нас тримати за дурнів, ми все чудово розуміємо. Це друге.

Є просто проблема в пріоритетах, і це дійсно так. Це третє.
Тобто, виходить статус громадянина має певна частина українського народу, яким держава Україна просто не потрібна. Зауважте, що не потрібна саме держава, а не влада. Бо з владою і так все зрозуміло. То, мабуть, буде логічним позбавляти таких "громадян" цього високого статусу. Тобі не потрібна Україна - ти не потрібен Україні, все справедливо.

І якраз за Громадянської республіки буде введено саме такий принцип. Населення, проживаюче на території держави Україна, буде поділене на дві частини - ГРОМАДЯНИН і НЕ громадянин (підданий або інакше).

А тепер задумайтесь над тим, чому в Україні править олігархія. Відповідь проста - бо у тих, ким правлять, "времени нет", зате у олігархів є час завжди. До тих пір, поки громадяни не знайдуть час, і не почнуть приймати участь в управлінні країною, от доти нами будуть правити олігархи. А коли ці громадяни забажають і почнуть пробувати керувати своєю країною, вони почнуть на речі дивитись реально, як вони є, а не так, як їм хочеться бачити. Це значить, що вони почнуть розуміти, чому олігархія при владі. І що олігархія - це наслідок причини, а не причина проблем. А сама причина - це демократична форма правління. І для того, щоб щось змінити, треба саме змінювати цю систему. Виникне питання, на що змінювати. Вже є нова система управління Громадянська республіка, яка дасть можливість кожному громадянину приймати участь в управлінні своєю країною, яка дасть змогу кожному відчути себе господарем на своїй землі.

Отже, той, хто вважає себе Громадянином не по паспорту, а в душі, має знайти час, і почати його витрачати для України. А також для України він має віддати частину себе, своєї енергії, сил, грошей, частину свого життя. Лише з таким підходом наша Україна стане могутньою та процвітаючою.
І завжди пам'ятайте відомий вислів "Не питай, що Америка зробила для тебе, спитай себе, а що ти зробив для Америки". От тому Америка і велика країна.
За ГРОМАДЯНСЬКУ РЕСПУБЛІКУ!!!
Перемога буде за нами.
Сергій Солодкий,
Член Ради ГО «Поступ»