Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

СОЦІАЛЬНИЙ ДРОН ЗАСУНУВ ТВЕРДОХЛІБА В ЧС

Зображення користувача Твердохлеб.

Твердохліб Максим
Ось свіженький приклад соціального дрону.

***
Максим Твердохліб
Доброго дня, Тарасе.
Пишу до Вас від імені нашої громадянської організації "Поступ". Ми вважаємо, для того, аби ситуація в Україні змінилася до кращого, потрібно змінити систему влади.
Сьогоднішня демократична система працює за формулою: "гроші-виборча компанія-вибори-отримання мандата депутата-витягування грошей із прибутком". Це неминуче призводить до корупції чи олігархії. Наша мета - замінити в Україні демократичну форму правління на Громадянську республіку (республікансько-громадянський лад). Працюємо в цьому напрямку. Шукаємо однодумців. Як Ви дивитеся на те, щоб ми Вам розповіли про нашу роботу?

Taras Bulyga
Ви пропонуєте мені роботу?

Максим Твердохліб
Так, безкоштовну. Бо кожен громадянин, якщо він вважає себе Громадянином, МАЄ це робити! Так само, як піклуватись про своїх дітей або похилих батьків. Але будь-яка робота має вести до якоїсь мети. Ось ми Вам і пропонуємо ознайомитись із нашою метою. Можливо, ми станемо однодумцями. То тоді й можна буде говорити про якусь співпрацю. Для початку пропонуємо Вам раз на тиждень отримувати від нас нашу власну газету "Громадянська республіка". А після того, як газета почне приходити, то зможемо продовжити знайомство. Згодні із таким планом?

Taras Bulyga
Ви хороша людина?
Максим Твердохліб

Для одних так, для інших - ні. Ми ухиляємось від теми питання. Прошу визначитись, Тарасе, із нашою пропозицією.

Taras Bulyga
Прошу визначитись з моєю пропозицією Максиме.
Якщо ви хороша людина і справжній громадянин, а не псевдо патріот, Ви прийдете і поремонтуєте мені кран.
Безкоштовно!!!

Максим Твердохліб
Кран Ваш особистий. Самі маєте ремонтувати. А мій кран я сам собі маю ремонтувати. Але країна в нас СПІЛЬНА! Чи Ви з тих людей, які патріотами стають лише за гроші?

Taras Bulyga
От яка ви людина, толку з Вас, от такі псевдо-патріоти і продають країну, обов’язково розкажу всім про вас, вашу позицію та партію усім знайомим, щоб обходили вас 10 дорогою.

***
Після цього шановний пан засунув мене в ЧС та пішов, мабуть, десятою дорогою.
Це гарний тест. Якщо той, хто буде вважати, що пан Тарас правий, то з ним нам точно не по дорозі.
А ось і профіль цієї людини https://www.facebook.com/taras.bulyga?fref=pb_other