Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

РЕФОРМИ ТА ОЛІГАРХІЯ

Зображення користувача ПОСТУП.

Під час спілкування в соціальній мережі у пошуках однодумців ми отримали ось таке цікаве питання:
"Андрій Андрій: Я переглянув Вашу програму дій і, на мою думку, ідеологія «Громадянська республіка» цікава. Але втілення будь- якої Вашої ідеї без проведення реформ не увінчається успіхом. А щоб провести ці необхідні для України реформи (економічну, правоохоронну та реформу армії), а, насамперед, судову, неможливо практично без волі парламенту. А як відомо нам, що в ньому сидить вся олігархія, якій не вигідно, щоб ця реформа була проведена.

А Ваша мета, я маю на увазі "Поступу", в подальшому стати парламентською політичною силою?"
Дмитро Тацій Гарне питання. Так все вірно. Якщо в нас не буде абсолютної влади, то ми не зможемо провести реформи. Будь-якої реформи. Тому ми сьогодні і не розмінюємося на дрібниці та не ліземо в політику за першої ж нагоди.

Ми маємо план, згідно якого за допомогою пропаганди ми впроваджуємо ідеологію "Громадянська республіка". Коли 90% громадян України буде знати і розуміти нашу ідеологію і першочергові реформи, ми отримаємо таку підтримку народу, що дозволить нам отримати абсолютну владу в Україні і дозволить провести заплановані реформи. Коли переважна більшість українців сама зажадає втілення таких реформ, то олігархія в цьому випадку буде безсила, хоча і намагатиметься нам перешкоджати...

Олександр Черниш Мета - побудувати Громадянську Республіку. А влада - це інструмент. Тому стати парламентською силою - не мета. Це засіб. Точніше, один із засобів для реалізації мети.