Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

ПРО ЗАБОРОНУ РОСІЙСЬКИХ СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖ!

Зображення користувача Вадим Казаров.

Заборона російських соціальних мереж є ніщо інше як власне безсилля. Українська політична верхівка з усіма українськими спецслужбами розписалися у власній нікчемності! Виявляється, що українські силові відомства не здані ні на що! В країні повний безлад, серед біла дня вбивають громадян, журналістів, депутатів! По країні вільно розгулюють ніким некеровані люди зі зброєю, лінія розмежування на Донбасі, яка має бути надійним заслоном від ворога, нагадує решітку! Економіка в абсолютному нокауті. Медицина та освіта у злиднях!

Корупція досягла рівня малорозвинених африканських країн! Проте українська влада бореться з "вітряками" – соціальними мережами! Проте і тут невдача, українська влада, не маючі вміння та розуму аби ефективно контролювати інтернет простір, робить смішну річь, банально блокує. Так роблять в слаборозвинутих країнах, на кшталт Куби, КНДР, тощо. Це ганьба!

Накладаючи заборону на популярні соціальні мережи, влада не здатна запропонувати українському суспільству ніякої альтернативи. Перш ніж щось забороняти, або знищувати, треба створити щось своє, дати людям альтернативний інтернет простір.
Наразі українська держава не здатна забезпечити функціонування елементарних державних інститутів та дотримання звичайних прав та свобод громадян.

Вважаю, що все закінчиться повною зміною вектору розвитку держави. Аби врятувати країну, треба міняти її громадсько-політичний устрій! Існування держави в форматі громадянської республіки буде спасінням для народу та країни.

Вадим Казаров,
Член ГО «Поступ»