Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

ЩО ТАКЕ ЗМІНА СИСТЕМИ ВЛАДИ НАСПРАВДІ І В ГОЛОВАХ УКРАЇНЦІВ?

Зображення користувача solodkiy.

Передмова:
Написав цей матеріал, бо вже дістали деякі тупорилі українці на Фейсбуці (і не тільки), пояснюєш їм, пояснюєш, а воно однак каже, що треба шукати чесних і порядних.
Сьогодні багато хто в Україні говорить про необхідність зміни системи влади, але мало хто розуміє, що це означає насправді, або розуміє, але спеціально веде громадян не в ту сторону. Кому вигідно підміняти поняття? Звісно правлячій олігархії, бо саме вона дуже не хоче зміни системи.
Спробую пояснити на простому прикладі.

Уявіть, у вас є "Запорожець", а ви хочете мати "Мерседес". І от ви берете свій "Запорожець" і починаєте змінювати:
- спочатку водія, а воно їде однак як "Запорожець",
- потім взяли і замінили колеса, а воно ніяк не хоче їхати як "Мерседес",
- потім спробували замінити двигун, дали "газу" і згоріло щеплення, знов не їде як "Мерседес",
- потім ви вирішуєте спробувати замінити щеплення, але ж воно не влазить в підкапотний простір і не стикується з коробкою передач, знов не їде як треба,
- потім ви замінили вже і коробку передач, і все на світі, що тільки можна замінити в авто, даєте "газу", а їхати не можете комфортно, бо шум сильний та вібрація, бо кузов не призначений для такої швидкої їзди.
І тут, нарешті, ви розумієте, шо треба просто замінити ваш "Запорожець" на інше авто під назвою "Мерседес".
Ви ж всі погодитесь, що скільки ти "Запорожця" не модернізуй, ну ніколи він не стане "Мерседесом".

От так і в системі управління країною. Ви можете скільки завгодно міняти чиновників, шукати ще більш порядних та чесних, ви можете підвищувати зарплатню, ви можете вводити електронний документообіг, змінювати кількість депутатів, ви можете боротись з корупцією, але система залишається старою, а тому всі ваші потуги будуть марні.

Щоб змінити систему влади треба:
1. Мати принципово нову модель своєї системи влади, і план переходу від старої до нової системи. Тобто треба мати новітню ідеологію.
2. Мати масову ідеологічну організацію, яка впровадить в життя цю нову модель. Адже кадри вирішують все.
3. Отримати підтримку народу там, де ви збираєтесь цю нову систему впроваджувати. Без підтримки народу нічого не можна досягти. Тобто люди повинні захотіти жити при новій системі.

Детально все описано тут: https://docs.google.com/…/1YQL0lZtdoKnkFUNJUzsRmEE66f…/edit… в розділі ІІ "Три умови зміни системи влади".
Ці три умови необхідні і достатні!!!

А якщо хтось не згоден із поступівським варіантом, то нехай пропонує свій варіант. Але не зміну "шило на мило", тобто "Запорожця" на модернізованого "Запорожця", а саме заміну "Запорожця" на "Мерседес".

Шановні громадяни України, не будьте дурнями, не давайте собою маніпулювати олігархічним прихвостням, знайомтеся з новою системою управління ГРОМАДЯНСЬКА РЕСПУБЛІКА, яку розробила організація "ПОСТУП".

Організація "ПОСТУП" виступає за ліквідацію демократичної форми правління, ми виступаємо за ГРОМАДЯНСЬКУ РЕСПУБЛІКУ!!!

Сергій Солодкий
член Ради ГО «Поступ»