Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

МІЙ ПЕРСОНАЛЬНИЙ ОРІЄНТИР КРАЩОЇ УКРАЇНИ

Зображення користувача marchenko.

Я егоїст. Для мене дуже важливо, як я живу, що їм, з ким спілкуюсь і який у мене соціальний статус. І якість моєї самореалізації є для мене надзвичайно суттєвим життєвим фактором. Чи краще я у чомусь за інших? Це питання формує зменшення або зростання моєї самоповаги. Чи відповідає світ саме моїм стандартам? Я егоїст і визнаю це.

І ,як егоїст, я відторгаю корупцію. Я не розумію чиновників, політиків, олігархів, які знищують все навколо себе. Я не розумію посадовців, які працюють впівсили і зневажають свою роботу, та тих, хто працює у соціально-комунікативній сфері і одночасно ненавидить людей. Я, особисто я, хочу жити на рідній землі у кращій країні. І для мене не має значення, чого хочете ви.

Давайте я стисло розкажу вам, якою я хочу бачити Україну своїм егоїстичним поглядом. Вранці я виходжу з квартири, а в парадному чисто і приємно пахне, бо двірник справді прибирає за гроші мешканців будинку. Виходячи на вулицю я вітаюсь з двома сусідами, а вони щиро відповідають мені посмішками, бо у них гарне життя, а система фінансово-кредитного дарвінізму та курсових махінацій з гривнею не робить їх невротиками або прихованими алкоголіками. Повітря надворі свіже і чисте, тому що державні органи чітко контролюють дотримання екостандартів промисловими підприємствами і автотранспортом.

Заходячи до метро, я притримую важкі металеві двері, щоб ввічливо пропустити двох жіночок поперед себе. І мені це подобається, бо вони леді, а не загнані ненормованим робочим графіком і свавіллям роботодавців мегери. На пероні я читаю чесні новини і відразу вирішую звернутися до міської влади з електронною пропозицією, яка точно буде почута, тому що мої співвітчизники, моя громада, розуміє, що гідна якість життя потрібна нам усім.
Ми справді дбаємо про майбутнє наших дітей тут, а не намагаємося врятувати їх виїздом за кордон. І ми безжалісно, але справедливо, караємо за корупцію. До речі, у вагоні метро відсутній неприємний запах поту та не праного одягу, тому що у всіх громадян вдома є тепла і холодна вода, а ремонтування труб в будинках не схоже на латання дір після дерибану міського бюджету.

На роботі мене чекає розробка спільного проекту України з Євросоюзом і адекватна зарплатня, саме завдяки якій я підтримую національного виробника. Насправді механізм мого достатку простий: чим більше мені платять, чим я багатший, тим більше я витрачаю або вкладаюся в активність стабільних банків, тобто підтримую і розвиваю економіку. А магазини і фабрики створюють робочі місця, сплачують податки з вироблених ними і придбаних мною товарів та послуг, які спрямовуються до національного бюджету для потреб суспільства і стимулювання економічного розвитку.
В ідеалі це прогресуюче спіральне коло. Чим більше я витрачаю грошей, тим більше поліпшую своє життя, і тим більше підтримую країну, яка підтримує мене. Все інше про наш благоустрій та турботу про нас – брехня політиків і посадовців. Саме тому для економічного процвітання потрібна гендерна рівність і рівноправна заробітна плата незалежно від статі – жінками купується більше товарів, ніж чоловіки купують для себе.

Працюючи, я не турбуюсь за дітей, тому що медицина, освіта і культура дуже добре фінансуються, отже вчителі не займаються регулярними зборами коштів на ремонт класів, вони справді з любов’ю віддають усіх себе школярам. По дорозі додому дітлахам мало що загрожує, оскільки поліціянти мають настільки високу зарплатню і настільки всебічну підготовку, що відбір до їх лав схожий на кастинг космонавтів. Вживають мої діти лише здорову їжу та швидко одужують, тому що держава жорстко контролює сферу продуктів харчування і фармацевтичний бізнес. Все так просто, якщо не дурити самих себе. І ми заслуговуємо на краще, адже залежимо один від одного – усі ми мешкаємо в одному будинку «Україна», а стіни між нами, насправді, дуже тонкі.

Я егоїст. Я відторгаю корупцію. І для мене не має значення, чого хочете ви…

Михайло Марченко,
Член ГО «Поступ»