Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

І ЯКОГО БІСА МИ ПРОВЕЛИ РЕФОРМУ В МІЛІЦІЇ?!

Зображення користувача Anna Lysachenko.

Навіть і по сьогодні не припиняється по ЗМІ восхваляння вагомих «змін» та «покращень» серед міліції-поліції. І ми, як громадяни, чудово відчули на собі реформу перетворень. А ще точніше, я б назвала цю реформу просто в перейменування яєць в яйця (юлі в сеню, віті в петю).

Не так давно мені довелось стати щасливим власником «двоколісного коня» велосипеда. Що може бути на сьогодні важливіше власного здоров’я?! Хіба що здоров’я наших дітей! Тому здоровий спосіб життя дедалі вагомішим стає в нашому сьогоденні, і набирає обертів серед молоді, людей зрілого віку. Наша нація намагається з кожним днем стати міцнішою та здоровішою, але моя радість від заїздів по місту та бездоріжжю тривала не досить довго.

Одного вихідного дня мого байку просто не виявилось на місці. Прошу звернути увагу, що велосипед знаходився в передквартирному коридорі, в якому повсякчас зачиняються на ключ двері, до стіни велосипед був прикутий спеціальним велосипедним замком за гачок, в будинку на першому поверсі сидить охорона. Крюк був надпиляний, оскільки велосипедний замок зняти не змогли, а щоб обійти охорону знизу – велосипед просто передали з другого поверху загального балкону (сліди коліс та ніг чітко були відображені на снігу, як на другому поверсі, так і на парапеті першого поверху).

Цього вихідного дня до будинку заходили-виходили тільки фактичні мешканці, всі були свої, окрім неодноразових візитів однієї чужої людини. Охорона зауважила, що до нашого сусіда протягом ранку три рази поспіль приходив один і той самий молодик. І репутація сусіда та його компанії, м’яко кажучи, носить присмак «накурених недоумків». Виявивши відсутність велосипеда, я, як законослухняний громадян і як добропорядна людина, викликала міліцію, вибачте, обмовилась, «поліцію». Заява була прийнята, документи на велосипед надані, вартість підтверджена товарним чеком. Ми Державу повідомили про злочин!

Наступного дня за номером телефону дізналися, що відповідальним по моїй справі є слідчий Дніпровського району міста Києва –Трофимчук М. Два візити до райвідділу, нажаль, не дали змоги поспілкуватися з шалено зайнятим слідчим Трофимчуком М. Неодноразово велись розмови зі слідчим, але зустрітись було дуже проблемно з його боку. Під час третього візиту у домовлений завчасно час – слідчого знову не виявилося на місці (колеги пояснили, що він у главку) і люб’язно взяли в нас копії додаткових документів, а саме паспорту на велосипед. При цьому, ми попередньо звернули увагу, що вартість велосипеда становить понад 10 тисяч гривень і крадіжка у великих розмірах карається позбавленням волі на строк від 5 до 8 років. І ми всіляко готові допомогти слідству. Нами були проведені бесіди с охороною, сусідами, всі контактні дані мої та членів моєї сім’ї відомі слідчому. Але у відповідь з боку доблесної поліції на все про все просто тиша.

Четвертий візит знову ж таки виявися безрезультатним. Я зіштовхнулася зі стіною непорозуміння з боку слідчого, але ще жахливіше, що має місце підтвердження, що це небажання системи працювати вцілому, ловити злочинців, боротися за права громадян, навести лад в нашій Державі.

У мене, як постраждалого громадянина України, виникає питання: «І якого біса ми провели реформу в міліції? Ох як недешево нам це обійшлося?! Замилювання очей народу коштує досить дорого! Пилюка в очі коштує дорого!»

До тих пір, поки не буде зламана олігархічна система влади, до поки народ не об’єднається заради нас же самих і не буде створена Громадянська держава, свавілля і безлад будуть процвітати з кожним днем нашого життя.

Звертаюсь до Міністра внутрішніх справ України, Авакова А.Б.
Шановний Арсен Борисович, прошу Вас взяти під особистий контроль розгляд моєї скарги про бездіяльність працівника поліції, а саме слідчого Дніпровського районного відділу УПО міста Києва, Трофимчука М.
Звертаюсь до Начальника Дніпровського районного відділу УПО, Громова А.В.
Шановний Андрій Вікторович, прошу Вас надати пояснення з приводу бездіяльності Вашого підопічного Трофимчука М. стосовно даної справи. Надати інформацію, які саме слідчі дії були вчинені за даною справою (номер заяви 5072 від 21.01.2017року)? Що саме було зроблено?

Вимагаю надати відповіді на поставлені питання у ЗМІ! Вимагаю відпрацювати вказану кримінальну справу. Всі подальші дії з розгляду даного питання будуть висвітлюватися через ЗМІ.

Анна Лисаченко,
Член ГО «ПОСТУП»