Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

ПРО ШЛЯХ ДО СЕБЕ ТА ДО ЗМІН В СУСПІЛЬСТВІ

Зображення користувача Євген Курьян.

Людина народжується… і відразу починає плакати. Плаче тому, що світ, в якому він живе, – змінився. Так сталося і зі мною 1 січня 1978 року.

Кожен в своєму житті невдоволений своїм становищем, обставинами і всім іншим, намагаючись змінити світ та себе. Кожен вбачає свою ціль та свій спосіб це зробити. Кожен обирає собі свою сім’ю (чоловіка, дружину). В 1998 році і я зробив свій вибір. Свою професію людина обирає також. Але всі ми живемо в суспільстві і з цим повинні рахуватися. Проблеми чи перемоги одного невід’ємно відзеркалюються на суспільстві. Тому і жити повинна людина, приймаючи участь не тільки в житті сімейному та професійному (чи за покликанням), але й в суспільному. Саме в своїй сукупності суспільство може змінити своє становище. Кожен громадянин має право та повинен змінювати суспільство.

Як і всі, майже всі, люди намагаючись змінити навколишню реальність приходили ідеї про способи впливу на реальність. Навіть створювання якогось свого проекту. Але як виявилося, не потрібно створювати колесо: є «Поступ». Поспілкувавшись, я зрозумів: це саме той спосіб зміни суспільства, історії, реальності.

Завжди мав бажання допомагати людям. Знаю, що не я один такий, тому і вважаю себе частиною ГО «Поступ». Я вірю в Бога, але я і вірю в людину. Точніше, в людей, які мають щире бажання змінити нашу державу, суспільство на найкраще. Тому разом ми ПОСТУПово все змінимо. Змінимо на найкраще. Нехай нам в цьому допоможе Бог.

Євген Кур`ян,
Член ГО «ПОСТУП»