Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

ЗНАЙОМТЕСЬ: ЧЕРГОВИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ДРОН - ARTEM TOROSYAN

Зображення користувача solodkiy.

"Ми постійно нарощуємо нашу роботу щодо пошуку адекватних та реальних Громадян, щоб разом побудувати Велику Україну. Знайомимося з різними людьми. Є люди цікаві, є дуже цікаві, а є ніякі. Так ось ці ніякі, як правило, з категорії соціальних дронів. Соціальний дрон - це та людина, яка вважає, що йому Батьківщина щось повинна. Повинна його накормити, вивчити, одружити, дати роботу, дати можливість робити бізнес, лікувати його, дати пенсію тощо, а потім ще й поховати!

І такі НЕДОгромадяни, навіть, і думки не гадають, що самі повинні віддати своїй України?! Для них така ідея звучить просто абсурдною. І коли з ними починаєш спілкуватись, то вони іноді видавлюють з себе якийсь лепіт. Лепіт, яким намагаються якось себе реабілітувати. Ось, шановні, один з таких прикладів такого лепету та його автор - пан Artem Torosyan. Цей пан вважає, що ми можемо друкувати якусь неправду в нашій газеті.

Так ось, щоб це розвіяти, ми публікуємо весь діалог нашого поступівця Сергія Солодкого із цим паном. І фото його, щоб точно всі побачили, що ми ніколи і нікому не брешемо. І завжди все називаємо своїм ім'ям. Нехай і цей соціальний дрон залишиться в історії в історичній кунсткамері соціальних дронів, як наглядний приклад. І рано чи пізно в нього його нащадки спитають, що, власне, він зробив, як Громадянин, щоб Україна стала сильною? А якщо цей пан не доживе до цього веселого для нього моменту, то спитають у його пам'яті. І залишиться лише пам'ять.

Пам'ять про людину, яка стала прикладом того, хто такий соціальний дрон! І залишить після себе риторичне запитання - а навіщо він взагалі жив?

Солодкий:
Доброго дня, Пане Артем, ви вже досить давно отримуєте газету "Поступінформ" від організації "ПОСТУП". Сподіваюсь, що ви вже досить докладно ознайомились із тим, що ми робимо, як, і для чого. Пропоную Вам розглянути питання щодо вступу до лав організації "ПОСТУП". Якщо у вас є запитання, то прошу. Що скажете?

Солодкий:
прошу відреагувати на моє попереднє повідомлення, не ігноруйте, дякую

Солодкий
???

Artem Torosyan прийняв ваш запит.
Треба ще поміркувати, а зараз в усьому розібратись часу обмаль...

Солодкий:
Якщо ви за два роки не знайшли часу розібратись, то ви і надалі не знайдете. Давайте будете відвертими, Артем, ви газету взагалі читаєте?

Artem Torosyan:
Я і сам можу написати газету, тому не хочу вірити надрукованим словам, а от зануритись в Ваші ідеї і приєднатись до них... В цьому треба розібратись, зустрітись з живими людьми, дізнатись, хто фінансує Вас і хто замовляє музику, на це дійсно немає часу, але мені цікава громадська діяльність, тому все можливо, якщо будуть живі зустрічі, я б хотів подивитись...

Солодкий:
Ми не займаємось громадською діяльністю, ми займаємось громадянською. Відкриті зустрічі проходять щосереди на різні теми. Ми говоримо все те, що і пишемо, тому якщо ви не вірите нашим текстам, то словам також не повірите

Artem Torosyan
Ну що ж, Ви самі мене відмовили, приєднуватись до Вас...

Солодкий:
Ні, то ні, ми ні за ким не бігаємо і за вами не будемо. А раз робимо справу не для себе особисто, а для всієї України, то і просити не будемо. Єдине, що буде справедливим, колись настане такий час, коли кожному згадається все. І він таки настане!!! Хай щастить

Сергій Солодкий
член Ради ГО «Поступ»