Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

П’ЯТЬ ПРИЧИН ЦІКАВИТИСЬ ПОЛІТИКОЮ

Зображення користувача Даниил Лемешко.

Сподіваюсь, що для Вас не секрет, що таке політика і нащо вона людям. Ви вже розумієте, доживши до своїх років, що є «Система», яка регулює все на світі, що стосується людини. Схема роботи цієї «Системи» і є політика. Простіше кажучи, на питання, що Ви будете сьогодні їсти, скільки у Вас буде дружин і яким саме повітрям ви будете дихати, відповідає саме політика.

Отже, причина перша тримати ніс по вітру політики - власна пряма вигода. Саме так! Бізнесмени рівня капіталізації трошки вище дрібного про це чудово знають! Здогадайтесь, в кого більше шансів в бізнесі? У депутата місцевої ради, районного чиновника, громадського активіста чи просто «чесного» бізнесмена?! І тут справа не в корупції чи кумовстві, а в банальному доступі до інформації та влади. До того ж зв’язки ще ніхто не відміняв! В політику йдуть зазвичай активні, відкриті люди, які можуть доповнити Вашу команду однодумців, або поділитись власними ідеями щодо правильного політичного курсу. Зрештою, завжди приємніше спілкуватися з тими, хто йде вперед.

Звідси і причина друга – фінансова безпека. Всі бачили, як компанію Вконтакте безсоромно віджали політичні структури. Сюди ж і історія з ЮКОСом і Приватбанком, і ще безліч прикладів. І не тільки на території пост-совку, по всьому світу! Політична вага може як нанести удар по конкурентах, так і захистити від нього.

Причина третя – Самореалізація. Якщо Ви поза політичним процесом, то для суспільства Ви – ніхто і звати Вас – ніяк. Будь-які зауваження, пропозиції, скарги приймаються виключно при певній політичній вазі. Інакше, все, що ви робите, вплине тільки на ваше оточення. Щоб зреалізувати будь-які соціальні амбіції, треба не просто йти в політику, а йти туди усвідомлено, організовано і добре підготувавшись.

Причина четверта – особиста безпека. Саме здатність аналізувати політичні процеси зможе убезпечити Вас від зомбування чиїмись політичними інтересами. Людина, яка не володіє політичним інструментом, банально не зможе правильно скористатися інформацією, якою володіє. Звідси величезна вірогідність мимоволі захищати чужі інтереси ціною власного добробуту, а інколи життя.

І наостанок, п’ята причина - тренування власних якостей. Перебування в постійному політичному процесі – дуже серйозне розумове та нервове навантаження, яке не кожен витримує. Для когось це закінчується глибокою депресією, для когось серйозними психічними розладами, на кшталт параної, але більшість гартує свої волю та розум до людської межі. Таким людям невідома лінь, розпач, розгубленість…

На цьому етапі може з’явитися цілком природня для людини думка – «Ну і гори політика вогнем! Нічого не хочу! Як накеруєте, так і буде! Відчепіться від мене і дайте спокійно жити і працювати.» Думка хороша, правильна і взагалі людська у біологічному значенні… Коли такі думки приходять в голову, згадайте корів на фермі. Від них відчепилися, їх не грузять політикою і дають спокійно працювати. Просто періодично ми їмо їхніх дітей, шкіру здираємо на одяг, а коли це економічно доцільно, забиваємо десятками мільйонів. Те саме і з людьми. Тільки, звісно, не так очевидно.

Даниїл Лемешко
член Виконкому ГО «Поступ»