Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

ДЕЯКІ ДУМКИ СТОСОВНО ЧЛЕНІВ НАШОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ

Зображення користувача Михайло Сімаченко.

За завданням редакції нашої газети мені потрібно було організувати процес по написанню статті. Заодно було бажання залучити членів нашої громади до спільної роботи та активності в сфері наповнення газети, а саме головне, допомогти нашому шановному редактору Дмитру Тацію в його не простій та дуже важкій (і я в цьому впевнився) роботі. Задача складалась з декількох нескладних етапів.

Етапи ми обумовили з Дмитром, спираючись на його досвід. Я, починаючи цю роботу, не сподівався на таку реакцію Поступівців. Обдзвонюючи членів нашої організації, я зрозумів, що деяким людям і нафіг не здалась ця робота. Суть першого етапу була проста – взяти в телефонному режимі інтерв’ю у експерта (назвемо його так). Кількість питань - аж три і одне уточнююче, якщо потрібно. Питання були підготовлені і придумувати їх не треба. Контакти бралися з всім нам відомого файлу АВС.

Відповіді були різні, від «А чому я ?», до «Та я в Поступі вже давно, я і так знаю, що він (експерт) відповість». Додам, що з моєї сторони прохання звучало не в ультимативній формі, а щось типу «якщо ви маєте бажання і час», та «хочемо залучити до роботи як можна більше людей». На що отримав відповідь «А ви вважаєте, що я не активний !?». Та я звідки знаю, хто і де задіяний ? Як протилежний приклад, один з Поступівців в нормальній, не нервовій формі повідомив, що він зараз зайнятий і залюбки допоміг би, але саме зараз закінчує статтю в газету. Я подякував йому і ми приязно попрощались.

Хочу додати, що перед тим, як почати обдзвонювати, я попросив Дмитра приблизно вказати тих людей, хто недавно вже був задіяний для виключення праведного обурення в вигляді фраз «Та ви задовбали, я ж лише вчора(тиждень, місяць тому) давав матеріал». В результаті я таки знайшов людину, яка погодилась виконати цю роботу, правда після цього зв'язок урвався і навіть абонент вже поза зоною досяжності. Але навіть за те, що людина не послала, куди подалі, я щиро вдячний.

Повторюсь, я був дуже неприємно здивований реакцією на моє прохання. І це не люди з вулиці, це дійсні члени організації. Можливо, ті, до кого я дзвонив, вважають, що я отримую моральне задоволення від дзвінків до них, то це не так. Особисто мені важко розпочинати розмову з незнайомою людиною. А я думав, зараз швиденько все зробимо і крапка, але де там. А в результаті приходиш до висновку, що надіятись треба лише на себе. І також розумієш, яка важка робота у Дмитра, йому приходиться з таким стикатись частіше.

Пишу даний текст не для коментарів. Можливо краще, щоб їх взагалі не було. Це скоріше текст для роздумів. Хочу також нагадати, що в тексті заяви на вступ до ГО Поступ сказано, що новий член організації повинен брати участь в одному з напрямків. Ну не зможе Твердохліб сам один зсунути справу з мертвої точки.

P.S.: Пост написаний вже після того як емоції вляглися, інакше було б багато нецензурних слів.

Михайло Сімаченко
член ГО «Поступ»

Коментар до статті:
Хочу добавити, що таких членів, які тільки внески платять і ні на що більше нездатні, у нас поступово стає все менше і менше. Рано чи пізно буде одне з двох. Або вони усвідомлять, в якій організації знаходяться і зрозуміють, що мають хоч щось робити для перемоги. Або вони залишать організацію. Або самостійно залишать, або ми їм допоможемо. Це процес вже йде. А для того, щоб прискорити цей процес очищення. нам потрібно прискорити процес залучення НОВИХ кадрів. Михайло, з тим, що ти написав стикається регулярно кожен член Виконкому! Регулярно! Але позитив в тому, що це крижане небажання здійснювати спільні дії все-таки розтоплюються завдяки тим, хто має палке бажання до Перемоги! І кількість таких палких наших товаришів постійно збільшується.
Нам нема чого ховати. Ми відкрита організація. І наші проблеми - це проблеми зростання нашого руху. Ми ж знаємо, що поки що в Україні нема на кого розраховувати, крім як на "Поступ". Окрім того ми прямо кажемо, для чого нам потрібні нові кадри. Багато нових кадрів. Щоб побудувати міцну силу. А баласт, це такі, які тобі відмовляли - відвалиться.

Максим Твердохліб
голова Ради ГО «Поступ»