Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

ВНУТРІШНІЙ СВІТ «ПОСТУПУ»

Зображення користувача Даниил Лемешко.

При знайомстві з новими людьми періодично мені зустрічаються люди, яких цікавить не просто членство в організації, а участь в керівництві нею. Як правило, люди це питання задають не прямо. І це зрозуміло. Також зрозуміло, що амбітних людей це питання має реально турбувати. Отже, постараюсь Вам описати, як саме працюють «ліфти» в організації Поступ.

Звісно, будь-яка адекватна організація намагається слідувати своїм ідеологічним засадам. І ГО Поступ не виключення. Тобто, в керівний орган амбітні члени організації потрапляють не шляхом прямого призначення чи голосування, а так, як це передбачає Громадянська Республіка – за бажанням кандидата. Спробую детальніше пояснити. Якщо Ви, вступивши в ГО Поступ, хочете увійти в керівний орган – Виконком, ви просто кажете про це і приходите на Виконком! От так просто! Але, звісно тут є і свої мінуси – доведеться виконувати всі обов’язки члена Виконкому. Ознайомитись з усім процесом можна, відвідавши засідання виконкому. Такі засідання повністю відкриті для членів Поступу і, навіть, надають гостю право дорадчого голосу!

Якщо член ГО Поступ проживає не в столиці, але теж хоче працювати у виконкомі організації, ми під’єднаємо таку людину через GSM або інтернет. Так вже працюють деякі люди і не створюють жодних адміністративних незручностей. Саме завдяки цій схемі, виконком ГО Поступ нікому не зобов’язаний звітувати та задовольняти чиїсь примхи! Якщо людина щось хоче – саме йде у владу (виконком) і домагається, а не скиглить і чекає, доки хтось почує його пропозиції. Навіть Рада Поступу має узгоджувати свої рішення з виконкомом, а не навпаки!

Що ж стосовно Ради ГО Поступ?! Оскільки наша організація існує в Україні з поки що демократичною системою управління, то і статути громадських організацій мають підпорядковуватись демократичним принципам. По суті, Рада лише адмініструє роботу виконкому, роблячи її легітимною з точки зору демократії. Також варто зазначити, що всі члени Ради є також членами виконкому організації і вибираються на установчих Загальних Зборах раз на два роки.

Отже, якщо Ви амбітна, цілеспрямована людина – вступайте в ГО Поступ, а якщо ви вже в наших лавах – зголошуйтесь на роботу у виконкомі організації! Не ховайте свої можливості, а реалізовуйте їх разом з нами!

P.S.: Членом Виконкому може бути будь-який член організації після шести місяців членства. Але працювати в Виконкомі з правом дорадчого голосу може зразу. Зараз Виконком налічує 16 чоловік. А в організації зараз 160 членів. Тобто Виконком складає рівно 10%. Це повністю на практиці підтверджує соціологічну норму, що в будь-якому колективі завжди буде біля 10% активу. Тобто, якщо буде збільшуватись чисельність поступівців, то буде й зростати кількість членів Виконкому. І при цьому ніхто спеціально не встановлював норму в 10% від кількості організації. Це виходить природнім шляхом.

Даниїл Лемешко
член Виконкому ГО «Поступ»