Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

ДО СУДДІ УСАТОВА ДМИТРА ДМИТРОВИЧА – ПОШУК СПРАВЕДЛИВОСТІ!

Зображення користувача totsy.

Останнім часом ми вже звикли до інформації про злочини, несправедливість, порушення прав громадян України та бездіяльність правоохоронної системи. Та коли така ситуація стається з тобою, а не з невідомою тобі людиною, то ти у повній мірі розумієш свою безпорадність та весь жах ситуації. Але ти не нескорений і тому йдеш до суду захищати свої права. Адже суд - це твоя остання надія на відновлення СПРАВЕДЛИВОСТІ! Адже якщо не суд, то хто?

Наводимо Вам інтерв’ю з членом громадянської організації «Поступ» Дмитрашем Віталієм Васильовичем, по відношенню до якого вчинено протиправні дії.

1. Яка у Вас освіта?
Освіта вища юридична.

2. Який у Вас був досвід роботи до ДП «Науковий селекційно-генетичний центр рибництва»?
15.08.2012 – 30.10.2013 – ТОВ «Інвестиції в нерухомість та управління», посада – директор, 02.04.2011 – 01.10.2012 – ТОВ «Елістер проджект», посада – керуючий.

3. Коли Ви прийшли на ДП «Науковий селекційно-генетичний центр рибництва», яка ситуація була на підприємстві?
04.07.2014 року, прийнявши посаду директора ДП «Науковий селекційно-генетичний центр рибництва» (ДП «НСГЦР»), я отримав підприємство з жахливою заборгованістю до бюджету близько 1,5 мільйона гривень (податки та збори) та заробітної плати близько 0,5 мільйона гривень. На рахунках ДП «НСГЦР» обліковувалось 59,60 грн., та 1000 грн., на іншому, де також обліковувався арешт, тобто рахунки заблоковані.

4.Що Ви зробили, щоб вивести підприємство з боргової ями?
За допомогою юристів мені вдалося розблокувати один з рахунків для ведення господарської діяльності підприємства та підписати графіки реструктуризації боргу з податковою, УПФУ. За час керування ДП «Науковий селекційно-генетичний центр рибництва» моїми зусиллями було виплачено співробітникам підприємства більшу частину боргу з заробітної плати (більше 300 тисяч гривень), яка накопичувалась та не виплачувалась з 2010 року. Провівши аналіз діяльності підприємства та поточний стан справ, зрозумів, що без допомоги зовні запустити нормальну роботу ДП «НСГЦР» неможливо. Необхідний був інвестор, для закупівлі нового обладнання та ремонту приміщень та ін., якого я й знайшов.

5.Чи надавалася допомога Вашому підприємству з боку Рибного агенства?
За весь час на мої прохання щодо виведення ДП «НСГЦР» з кризового стану та в цілому намагання отримати підтримку зі сторони Державного рибного Агенства України (РА), якому підзвітне ДП «НСГЦР», оскільки я мав, як директор, певні обмеження та без згоди РА нічого не міг вдіяти, на привеликий жаль для підприємства, мої зусилля були марними. Оскільки Голова РА Ковалів Ярема мав інші плани щодо підприємства, ввесь час говорив про приватизацію або банкрутство підприємства, навіть, не захотів мене слухати, коли я особисто в нього на прийомі доповідав йому про свій план виходу підприємства на інший рівень модернізації та ведення наукової діяльності ДП «НСГЦР».

6.Виходить, крім Дмитраш В.В., ніхто не був зацікавлений у подальшому розвитку та роботі ДП «Науковий селекційно-генетичний центр рибництва»?
Виходить, що так! Бо для Державного рибного Агенства України на чолі з Ковалів Ярема біло цікавіше ДП «НСГЦР» приватизувати або збанкрутувати, ніж запустити та розвивати.

7.Як Вас видавили з ДП «НСГЦР»?
Такого то числа було здійснено рейдерський наїзд і спробу змінити керівника та заволодіти ДП «НСГЦР». На підприємство вдерлося 8 осіб (6 з РА та 2 з СБУ), яких, начебто, направив особисто Голова РА Ковалів Я.Б. Вони позривали майже всі замки та отримали доступ до документації ДП.

Мені зателефонували співробітники та повідомили про рейдерський захват і я стрімглав прибув на ДП «Науковий селекційно-генетичний центр рибництва. Ці невідомі особи повідомили мені, що призначено нового керівника підприємства, щоб я забирався геть, в них все схвачено. Після чого я викликав поліцію, зафіксував прізвища та посади співробітників СБУ, та інших присутніх, злам замків у присутності слідчої групи. І вони, зрозумівши, що допустили ряд порушень, просто почали тікати з ДП. Зникли приблизно на тиждень. Потім мені мій адвокат порадив самому ініціювати передачу справ на ДП, згідно вимог чинного законодавства.

8.Які на даний час Ваші справи?
На даний час розглядається моє питання щодо поновлення мене на посаді в Києво-Святошинському суді Київської області. Справа розглядається з липня 2016 року і виникають сумніви в неупередженості розгляду справи судді. Адже справа то відкладається, то затягується, хоча факти є і все досить зрозуміло. Складається враження, що на суддю Усатов Д. Д. відбувається тиск і він не може винести правомірне рішення, я та мої однодумці сподіваємось, що судді дадуть можливість розглянути справу неупереджено та справедливо.

Інтерв’ю провів Дмитро Тацій,
член ГО «Поступ»