Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

ЧОМУ УКРАЇНЦІ НЕ КВАПЛЯТЬСЯ ВСТУПАТИ В «ПОСТУП»?

Зображення користувача ПОСТУП.

На це запитання Редакція попросила відповісти деяких поступівців. Ось їх відповіді:

Сергій Солодкий
Працюючи по зовнішнім кадрам з багатьма людьми, часто стикаюсь з тим, що мовляв вас підтримую, але вступати не буду, бо .....
Довго думав, чому так. Бачу причину в тому, що Поступ поставив занадто високу планку, занадто амбіційну і складну ціль. І мало хто готовий за цю ціль боротись. Мало хто готовий брати на себе відповідальність. Мало хто готовий витрачати свій час на спільну поки ще досить далеку перемогу.
Можливо нам треба якось краще пояснювати, що не кожен поступівець буде керувати країною чи буде боротись за владу, що Поступ ніколи не стане партією. Тому вступаючи в Поступ, ти просто підтримуєш ідею і працюєш на її реалізацію.
Тобто треба розвіювати страхи людей, бо якась ну дуже страшна ми організація ))

Володимир Антонюк
"Народішко" у нас взагалі тупий і "зашуганий", вони бояться всього і всіх.... . Складається враження, що на інше життя, краще, вони не заслуговують. На кожному кроці стикаєшся з "пофігізмом", рабським мисленням, відвертою байдужістю.

Євген Кур'ян
По-перше, думаю, що не вірять люди щиро, що ми дійсно хочемо та змінимо щось, а по-друге, не хоче виступати зі своїм ставленням до нинішньої системи, і так прожив півжиття: " с 3-кг-ого украинца вырастает 100-кг-мовый хохол"

Даниїл Лемешко
Товариство, якби українці були б такі довірливі, ми б дуже швидко перетворились на крепоносних свідків єгови і держборгу США, торгівців амвеєм, тяньши, айвон, бютівців, адептів МММ і відчайдушних майнерів біткоін... І це все в одній особі... Чим розумніша людина - тим міцніше в неї захист від невідомого (нового). Олександр Черниш провів півроку в дискусіях і суперечках зі мною, перш ніж я погодився прийти на середу... І цей прихід, до речі, відняв відсотків вірогідності вступу, а не додав їх... Так шо не скигліть, а робіть программу "5 хвилин". Немає кращої пропаганди, ніж сарафанне радіо, яке транслює ОДНУ ЄДИНУ хвилю!

Твердохліб Максим
Вважаю, що людей має приваблювати не тільки перспектива зміни країни, а й її особиста доля. Тобто, люди у нас звичайні. Вони завжди оцінюють багато чого, перш ніж до нас приєднатись. Саме перше - чи ми насправді намагаємось змінити країну. А це ж на лобі не написано. Проте через деякий час знайомства це питання вирішується. Друге - наскільки ми реальні, наскільки реально досягнути мети. Тут складніше. На сьогодні у нас, навіть, поступівців багато є, які не розуміють та не вірять в досягнення мети. Скоріше, не вірять. Чому? Та дуже просто. Бо мислять стереотипно. Бо їм колись втлумачили в голову, що без грошей нічого не вийде. Або "нам не дадуть це зробити". Ось вони так і продовжують думати. Хоч це і хибні твердження. Далі, люди, зазвичай, не вивчають ані історії, ані соціальної психології. Тому й не розуміють, яким чином діють принципи пропаганди. Бо саме це і є мотор перемоги.
Але все це ДОЛАЄТЬСЯ! Долається одним єдиним шляхом! Треба ідею впровадити в маси. І тоді все почне матеріалізовуватись. Тоді буде все більше тих, хто буде прибічником Громадянської республіки. А серед цих прибічників будуть і ті, які захотять приєднатись до нас. Ясна справа, що прибічників завжди буде більше, ніж тих, хто буде мати бажання вступити та разом йти до мети. Але, навіть, коли людина вже ідеологічно буде наша, це не каже про те, що вона готова буде до нас приєднатись. Для цього вона має отримати відповіді на такі запитання: що це дасть для досягнення мети? Що це дасть для неї особисто? Людина має відчути, що вона буде залучена до великого процесу побудови ВЕЛИКОЇ УКРАЇНИ! Звичайна людина, але приєднавшись до нас, стає незвичайною. Десь так. Просто працювати треба і все буде. Працювати! Знайомитись із людьми. Розповідати їм про наш рух. Розповідати та ще раз розповідати. І запрошувати до нас, щоб ми разом йшли до перемоги. Це і є шлях до перемоги. Реально все почне змінюватись, коли в організації буде тільки не більше 20% тих, хто або не розуміє мети, або не вірить в нашу перемоги. А зараз навпаки. Хоч процес зміни цього балагану в потрібному напрямку й іде, але йде повільно. Тому ми й штурмуємо програму "реверс" та "п'ятихвилинки".

Денис Чубко
Я думаю, планка у нас норм. А справа в тому, що люди завжди нічого не хочуть робити, поки або не бачитимуть своєї реальної вигоди, або не будуть запалені ідеєю.
Наш шлях - це пропаганда ідеї. Тому питання не в людях, а лише в кількості та якості пропаганди.

редакція газети "Громадянська Республіка"