Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

Шановні панове, поступівці!

Зображення користувача гість.

Газета Поступінформ №1 (25.09.2003 – 02.10.2003)

Юрий Гацюк,
член Ради Поступа

Насамперед дозвольте привітати Вас, читачів “Поступінформу”, з виходом у світ першого номеру. До Вашої уваги пропонується спроба започаткування друкованого засобу інформації нашої організації.

Поява саме зараз такого видання продиктована вимогами необхідності та доцільності сучасного життя, швидким плином часу та ситуацією, яка постійно і динамічно змінюється.

Це видання створюється винятково для членів “Поступу” та безперечно в подальшому буде орієнтовано на та тих, хто цікавиться питаннями громадських рухів в Україні.

Головна мета “Поступінформу” полягає в забезпеченні оперативного обміну інформацією, зворотнього зв’язку, інформаційної підтримки організації та її членів, і в кінцевому підсумку –формуванні внутрішнього інформаційного поля.

На сторінках “Поступінформу” планується розміщувати різноманітну корисну інформацію про діяльність “Поступу”, новини, події, які відбуваються. Разом з тим чекаємо на відгуки, висловлення власних думок, поглядів та пропозицій поступівців щодо розвитку видання і організації, а також присутність конструктивної критики. На сьогодні є багато цікавих ідей, які потребують детального опрацювання і реалізації, що в свою чергу неможливо без активної участі кожного поступівця.

Сподіваємось, що це видання посяде належне місце в житті “Поступу” та всіх його членів, буде являти собою результат наших спільних зусиль та плідної співпраці для виконання програмних завдань організації та досягнення мети проголошених статутних завдань “Поступу”.

Також у цих матеріалах: