Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

549

ВИСТУП, ЯКИЙ НЕ ПРОЗВУЧАВ НА ЗАГАЛЬНИХ ЗБОРАХ ГО «ПОСТУП» 14.06.14 Р.

Зображення користувача Олександр Гнєдаш.

Поступінформ № 549 (12.06.2014 – 18.06.2014)

Олександр Гнєдаш,

член ГО «Поступ»

Мова йде про головну тему загальних зборів – «Ріст чисельності Поступу, як його досягти?» Як на мене, вирішення цієї задачі очевидне, логічне і доволі просте: «Треба стати простішими, зрозумілішими і люди до нас потягнуться самі».

Так, ми політична організація, ставимо собі політичну ціль – зміну державного устрою і для цього винесли на свій прапор 19 політичних лозунгів.

Також у цих матеріалах:

АКТИВНАЯ ПОЗИЦИЯ ГРАЖДАН КАК ОСНОВА ЭФФЕКТИВНОГО ГОСУДАРСТВА

Зображення користувача serghienko.

Поступінформ № 549 (12.06.2014 – 18.06.2014)

Наталия Сергиенко,

член Поступа

Высокая гражданская ответственность человека неразрывно связана с его активной гражданской позицией и базируется на моральных, духовных и патриотических ценностях, заложенных семьей и обществом.

Питання-відповідь: «Як зламати олігархічно-бюрократичну машину?»

Зображення користувача solodkiy.

Поступінформ № 549 (12.06.2014 – 18.06.2014)

На запитання відповідав Сергій Солодкий,

член Ради ГО «Поступ»

Під час роботи по залученню нових членів в організацію «Поступ» на базі соцмережі «Фейсбук» отримав таке запитання від Романа Мисюри.

Я уважно читаю газету «Поступінформ», яка щотижня надходить до моєї е-скрині. Питання крутяться на язиці, зараз величезна кількість громадських організацій різного спрямування. Гасла приблизно у всіх однакові, проте, олігархічно-бюрократичну машину дуже тяжко зламати, адже в її підпорядкуванні чисельні силові структури і відповідний корумпований апарат. Яким чином ваша організація збирається з цим боротись?

Також у цих матеріалах:

ВИТАЛИЙ МЕЛЬНИК

Зображення користувача admin.

ВИТАЛИЙ МЕЛЬНИК

Я военный пенсионер, капитан 1 ранга. С выходом на пенсию (10 лет ) занимаюсь бизнесом и инвестициями. Ранее развивал строительный бизнес в Крыму (Севастополь) – накрылся. Занимаюсь инвестициями в недвижимость, фондовый рынок, провожу финансовые консультации. Всерьез занимаюсь и интересуюсь аспектами пенсионного обеспечения и пенсионной реформы. Считаю это очень перспективным и прибыльным направлением. Являюсь членом совета негосударственного пенсионного фонда. Три последних года успешно развиваю бизнес в брокерской МЛМ-компании по страхованию жизни.

Також у цих матеріалах: