Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

524

ПРОПАГАНДА ГРАЖДАНСКОЙ РЕСПУБЛИКИ

Зображення користувача Денис Чубко.

Поступінформ № 524 (19.12.2013 – 25.12.2013)

Денис Чубко,

член Совета ГО «Поступ»

Гражданская организация «Поступ» поставила перед собой амбициозную задачу – построить государство нового типа – Гражданскую республику. И на этом пути нам необходимы три составляющие, без которых достижение успеха невозможно. Во-первых, нам необходимо создать понятную модель такой Гражданской республики и план реформ, который будет отвечать на вопросы, что и как мы собираемся менять и в какой очередности. Начало разработки такого плана нами уже заложено. Это программы «максимум» и «минимум». Идет процесс углубления и детализации. Уже создана стратегия и тактика достижения цели. Именно в соответствии с этой стратегией и тактикой мы и движемся вперед. Во-вторых, реализацию указанных реформ должна взять на себя подготовленная команда профессионалов. Прототипом такой команды является Исполком ГО «Поступ», как ядро, и вся гражданская организация «Поступ», как базис такой команды. И в-третьих, реформы не принесут желаемого результата, если они не будут поддержаны народом. Нужно организовать постоянную и нарастающую пропаганду гражданской идеологии.

Також у цих матеріалах:

ЛЮСТРАЦІЯ НА ПОРЯДКУ ДЕННОМУ УКРАЇНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА

Зображення користувача serghienko.

Поступінформ № 524 (19.12.2013 – 25.12.2013)

Наталія Сергієнко,

член ГО «Поступ»

Поступу знадобилося більше десяти років для того, щоб прийняти головні ідеологічні постулати, на яких будується сьогодні організація і на яких ми збираємося будувати Громадянську республіку завтра. Це був тривалий процес. Серед нас на початку не було професійних економістів, ідеологів, політологів, фахівців з досвідом державного будівництва. Ми мали величезне бажання зробити наше життя кращим, вчилися, прагнули отримати необхідні знання через самоосвіту та участь в різних державних інституціях, аналізували різні моделі суспільного розвитку.

Також у цих матеріалах:

«ЧОРНИЙ СПИСОК» ГРОМАДЯНСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ПОСТУП». ПОНЯТТЯ, МЕТОДИ ТА НАСЛІДКИ ВНЕСЕННЯ ДО НЬОГО.

Зображення користувача Троянова-Малош Наталія Миколаївна.

Поступінформ № 524 (19.12.2013 – 25.12.2013)

Наталія Троянова-Малош,

член Виконкому ГО «Поступ»

1. «Чорний список» ГО «Поступ»– інструмент Громадянського контролю. Виконує функцію повідомлення про свавілля, неналежну, чи незаконну діяльність будь-якої особи, яка внесена до «Чорного списку», з метою вчинення громадянського тиску.

Також у цих матеріалах:

БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОННОГО УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ В М. КИЄВІ, АБО НЕ ЗНАЮ, НЕ РОБЛЮ, НЕ ВІДПОВІДАЮ

Зображення користувача Муляр Артур.

Поступінформ № 524 (19.12.2013 – 25.12.2013)

Артур Муляр, член Виконкому ГО «Поступ»,

координатор напрямку «Захист»

Більше двох років у відділі державної виконавчої служби Подільського районного управління юстиції перебуває на виконанні наказ Господарського суду м.Києва про стягнення коштів з юридичної особи на користь моєї матері.

Також у цих матеріалах: