Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

536

ЗАКОН ЄДИНИЙ ДЛЯ ВСІХ!

Зображення користувача ПОСТУП.

Поступінформ № 536 (13.03.2014 – 19.03.2014)

Одне з головних завдань Поступу

Всі, мабуть, пам'ятають кадри святкування Дня Перемоги, коли вже колишній президент Ющенко В. випиває фронтових сто грам з ветеранами і сам сідає за кермо службового авто. І це бачила вся Україна. Який же приклад показав всім громадянам пан президент? Та він просто показав, що для нього закону не існує, бо він сам закон. Так само зухвало себе ведуть всі великі чиновники і їх зграя. У простого українця навіть думки такої не може бути, що, для прикладу, сина президента притягнуть до якоїсь відповідальності. При виникненні проблем закриють будь-кому рота або силою, або грошима, або фальсифікаціями. Пам'ятаєте той старий добрий анекдот «....Ну що, водій асфальтного катка, розказуйте, як ви обганяли водія мерседеса і підрізали його.»

Також у цих матеріалах:

ГРОМАДЯНСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ПОСТУП» ВИМАГАЄ НЕГАЙНО РОЗПОЧАТИ ДОКОРІННЕ РЕФОРМУВАННЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ ЗА ШВЕЙЦАРСЬКОЮ МОДЕЛЛЮ

Зображення користувача ПОСТУП.

Поступінформ № 536 (13.03.2014 – 19.03.2014)

В.о Президента України п. Турчинову О.В. Прем’єр-міністру України п. Яценюку А.П. Секретарю Ради національної безпеки та оборони України п. Парубію А.В.

Неспроможність Збройних Сил України дати відсіч військовому вторгненню з боку Російської Федерації остаточно засвідчила хибність воєнних доктрин, які приймалися в Україні, усієї оборонної політики держави.

Громадянська організація «Поступ» вимагає негайно розпочати зміни у Збройних Силах України для перебудови їх за швейцарською моделлю.

Також у цих матеріалах:

ЛЮСТРАЦІЯ

Зображення користувача Твердохлеб.

Поступінформ № 536 (13.03.2014 – 19.03.2014)

Максим Твердохліб,

Голова Ради організації «Поступ»

Настав час, коли практично всі в Україні заговорили про люстрацію.

Це не може не радувати. Також не може не радувати те, що саме для цього наша громадянська організація «Поступ» доклала чимало зусиль. Для цього ми організовували регулярні намети в Києві, на Подолі. Провели два мітинги. І регулярно розповсюджували листівки на Майдані, практично зразу після того, як він розпочався.

ВІТАЄМО ОЛЕГА МУСІЯ З ПРИЗНАЧЕННЯМ НА ПОСАДУ МІНІСТРА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ

Зображення користувача sinkovsky.

Поступінформ № 536 (13.03.2014 – 19.03.2014)

Едуард Синьковський,

член ГО «Поступ»

Дозвольте привітати Олега Степановича Мусія з призначенням на посаду міністра охорони здоров’я. Олег Степанович позитивно зарекомендував себе на посаді голови громадської ради при МОЗ України. Він успішно відстоював та сприяв утворенню громадської ради на демократичних засадах у ті часи, коли в інших міністерствах та відомствах створювались кишенькові ради під тиском адміністративного апарату.

Також у цих матеріалах:

ЯКІ ПОДАТКИ НАМ ПОТРІБНІ?

Зображення користувача Святослав Стеценко.

Поступінформ № 536 (13.03.2014 – 19.03.2014)

Святослав Стеценко,

член Ради «Поступу»

Скажете: війна, не на часі. Навпаки, шановні, саме на часі.

Тому що війна – це теж ресурси, це теж гроші. Гроші на кожний постріл, на кожну заправку, на кожну запчастину, на кожну порцію їжі, на лікування кожного пораненого, на навчання вояків.

Отже, які податки нам потрібні, як це визначити?

Також у цих матеріалах: