Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

545

СТВОРЮЄМО АНТИКОРУПЦІЙНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ

Зображення користувача Муляр Артур.

Поступінформ № 545 (15.05.2014 – 21.05.2014)

Артур Муляр, член Виконкому «Поступу»,

коррдинатор напрямку «Захист»

Наприкінці квітня поточного року громадська організація «Поступ» разом із низкою інших організацій, і за плідною участю товариства «Знання» України провели відкриті громадянські слухання з питань по боротьбі із корупцією.

Від влади участь в обговоренні приймав заступник міністра молоді і спорту Гоцул Ігор Євгенович. Чому представники від влади по боротьбі із корупцією саме від Мінмолодьспорту? Як пояснили самі представники цього міністерства, то Кабмін саме цьому міністерству доручив координацію цієї роботи. Нам, організації «Поступ», байдуже, хто буде координувати цю роботу від влади, аби тільки толк появився від цього. Як результат обговорення шляхів протидії, запобіганню і мінімізації корупції, було прийнято рішення: «об’єднати зусилля громадських організацій та партій і влади, та допомогти державним інститутам протидіяти корупції». Але ми вважаємо, що завдання має стояти не стільки як «допомогти» владі боротися із корупцією, а ЗАСТАВИТИ владу це робити.

Також у цих матеріалах:

ЗА ГРОМАДЯНСЬКУ РЕСПУБЛІКУ!

Зображення користувача totsy.

Поступінформ № 545 (15.05.2014 – 21.05.2014)

Дмитро Тацій,

член організації «Поступ»

Одне із важливих завдань ГО «Поступ» - це підготувати країну для встановлення Громадянської республіки.

Досить! Мене вже верне від політиків і влади яка тільки обіцяє і ні чого не робить. Я не можу дивитися на те, як влада виходячи зі своїх шкурних інтересів продає по шматкам нашу країну. Мене дістало, що в моїй країні панують гроші, а честь, порядність і патріотизм задвигають на задній план. Чому я, як громадянин України, не можу впливати на життя моєї країни? Чому люди, яким народ України довіряє долю країни, приходячи до влади, опікуються тільки своїми власними інтересами і при цьому практично ніколи не несуть відповідальності за свої злочинні дїії? Досить сидіти і чекати! Треба задати собі і всім нам питання –як це можна змінити!? Відповідь є - Громадянська республіка!

Також у цих матеріалах:

ОСВІЧЕНІ ЛЮДИ – ГОЛОВНИЙ СКАРБ НАЦІЇ

Зображення користувача Олександр Гнєдаш.

Поступінформ № 545 (15.05.2014 – 21.05.2014)

Олександр Гнєдаш,

член організації «Поступ»

Людський і, перш за все, інтелектуальний потенціал нації це завжди найбільша її цінність та багатство. Жителям України в цьому сенсі дуже повезло – Господь, видно, розщедрився і не пожалів нам ні краси ні розуму ні душевності.

Ви тільки погляньте навколо, тільки без зайвої скромності, - скільки видатних імен в науці, культурі, мистецтві, техніці, медицині та інших сферах життя дала Світу Українська земля. Вважається, що у Світі проживає близько 100 млн. Українців і це, на наше безумовне патріотичне переконання, чи не найбільш освічені, працьовиті та духовні і душевні люди.

Також у цих матеріалах:

ПОЧЕМУ НА ЕВРОВИДЕНИИ-2014 ВЫИГРАЛА КОНЧИТА ВУРСТ?

Зображення користувача Palomnik.

Поступінформ № 545 (15.05.2014 – 21.05.2014)

Ярослав Гутарин,

член організації «Поступ»

В недавнее воскресенье мы наслаждались финалом песенного конкурса Евровидение – 2014. Я думаю, его результаты вызвали недоумение и неоднозначную реакцию во всем мире. Я никогда к этому конкурсу серьезно не относился, но все же периодически его смотрю, что случилось и в этот раз.

Також у цих матеріалах: