Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

571

ЯК ПРИБРАТИ ОЛІГАРХІЮ ВІД ВЛАДИ?

Зображення користувача solodkiy.

Ні для кого вже не секрет, що в сучасному світі гроші і влада завжди поряд. Іншими словами, той, хто має владу - має гроші, а той, хто має гроші - має владу. Звичайно, мова йде про великі гроші від 10 млн доларів США. Чим більше грошей, тим більше влади. Тобто всі крупні бізнесмени мають владу, або вплив на владу, що майже одне і теж. Але все таки «майже одне й теж», і різниця є. І ця різниця суттєва. Що це за різниця?

Також у цих матеріалах:

ОЛІГАРХІЯ - СТРИМУЄ СТАНОВЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ

Зображення користувача vladimir_golub.

Останнім часом українському суспільству намагаються прищепити думку про те що є олігархи добрі та олігархи погані, мовляв і серед них є люди, яким притаманні загальнолюдські риси та цінності. На створення позитивного іміджу свідомого олігархату витрачаються величезні кошти. Проте чи відповідає це дійсності? Навіть поверхневий аналіз ситуації показує зовсім іншу картину.

Також у цих матеріалах:

ЧЕМ ОТЛИЧАЕТСЯ ОЛИГАРХ ОТ БИЗНЕСМЕНА?

Зображення користувача Мельник Виталий.

Чтобы разобраться в этом вопросе давайте для начала заглянем в Википедию.
«Олигархия — политический режим, при котором власть сосредоточена в руках сравнительно малочисленной группы граждан и скорее обслуживает их личные и групповые интересы, а не интересы всех граждан. Иначе говоря, власть и капитал сосредоточены в одних руках… Олигархи — члены олигархии, могут либо сами быть членами правительства, либо оказывать решающее влияние на его формирование и принятие решений в своих личных и групповых интересах.»

Також у цих матеріалах:

КОРОТКО ПРО ОЛІГАРХІЮ

Зображення користувача Твердохлеб.

Один з головних чинників всіх проблем України - це олігархія.

Що таке олігархія? Олігархія - це поєднання влади і бізнесу.

Хто такий олігарх? Олігарх - це особа, яка одночасно і підприємець, і займає державну посаду. Чому олігархія - є головною проблемою? Бо олігархія має тільки одне завдання - збагачення.

Також у цих матеріалах:

СТАВЛЕННЯ ГО «ПОСТУП» ДО ОЛІГАРХІЇ

Зображення користувача ПОСТУП.

Олігархія – це явище, в результаті появи якого в України зникла будь-яка можливість нормально розвиватися на рівні з європейськими державами. Вона створила ситуацію, коли майже знищено середній клас, а більшість громадян знаходяться на межі бідності.

Саме злиття бізнесу і влади призвело до того, що владні повноваження почали використовуватися для збагачення та знищення конкурентів, а побічним продуктом стала корупція.

Також у цих матеріалах: