Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

607

Питання по Доктрині ГО «Поступ»: Як бути з тими, хто ув’язнений або психічно хворий?

Зображення користувача Троянова-Малош Наталія Миколаївна.

Як я розумію, питання стосується громадянських прав і обов’язків вказаних категорій населення.

Особи, які мають судимість і тимчасово перебувають у місцях позбавлення волі, та ті, які визнані психічно хворими, будуть позбавлені права та обов’язку приймати участь в управлінні державою особисто або через делегата.

Питання до Доктрини ГО «Поступ»: Громадянська республіка – правова держава? Якщо так, то як це буде досягнуто без громадянського суспільства?

Зображення користувача Твердохлеб.

Правова держава – це держава, де діє принцип верховенства права. Тобто всі, - і державні органи, і громадяни, - однаковою мірою відповідальні перед законом. А громадянська держава – це суспільний лад, який характеризується трьома Громадянськими постулатами:

а) кожна людина має право приймати участь в управлінні країною або общиною особисто або через свого делегата;
б) кожний громадянин зобов’язаний приймати участь в управлінні країною або общиною особисто або через свого делегата;

Питання по доктрині ГО «Поступ»: Будут ли учтены права сексуальных меньшинств?

Зображення користувача Денис Чубко.

Не нужно забывать, что в Гражданской республике граждане обладают не только правом, а еще и обязанностью участвовать в управлении государством. В этом случае, представители сексуальных меньшинств могут свободно объединяться в организации и делегировать своих представителей в Советы, где и лоббировать свои интересы.

Питання до Доктрини ГО «Поступ»: Якщо людину ніхто не влаштовує, кому віддавати свої повноваження при делегуванні, що робити в такому випадку?

Зображення користувача Tkachenko Iryna.

Якщо людину ніхто не влаштовує, кому віддавати свої повноваження при делегуванні, то така людина може:

1) самостійно стати делегатом, тоді не потрібно комусь віддавати свої повноваження;

2) уважно подумати та обрати будь-кого з вже існуючих делегатів.

Також може статись така ситуація, коли людина все ж таки сама не може або не хоче стати делегатом і обрати нікого не може. Однак має бажання загітувати людину, якій вона довіряє, стати делегатом. Тоді, в разі згоди тієї людини, віддати їй свої повноваження. В разі незгоди - можливий лише один із запропонованих варіантів.

Основи правової реформи (проект)

Зображення користувача ПОСТУП.

Для того, щоб визначити, від чого відштовхуватися при проведені правової реформи, ми повинні дати відповідь на такі запитання:

1. Що є держава?
2. Що є право?
3. Що є закон?

1. Що є держава? Держава — це об’єднання людей, які узгодили свої позиції стосовно питань права, державного устрою та правосуддя, створили державу на основах суспільного договору, як рівноправні суб’єкти «Суспільство» — «Держава», побудовану на основі взаємної відповідальності та справедливості.

Выбор

Зображення користувача chernysh.

На сегодня можно констатировать факт, что мы теряем свое государство. Люди, которые сегодня находятся у власти, не соответствуют тем вызовам, которые Украине бросает судьба. Никакая власть не будет выполнять волю народа, если народ не будет ее к этому подталкивать (желательно вилами). По моему глубокому убеждению, на сегодня у КАЖДОГО гражданина (в особенности мужчины) есть 3 пути:

1) Работать с организацией, которую представляю я;
2) Работать с иной организацией, целью которой является наведение порядка в стране;

Також у цих матеріалах: