Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

609

Вопрос к Доктрине ГО «Поступ»: Почему в доктрину не включили просветительство по Гражданской идеологии?

Зображення користувача totsy.

«КАК ДОБИТЬСЯ ПОБЕДЫ?
Внедрить в народ идею!»
Махатма Ганди

У «Поступа» сегодня есть то, что отсутствует у всех остальных общественных организаций и политических партий Украины – ИДЕОЛОГИЯ!
Идеология это ответы на вопросы:
• Что мы делаем?
• Как мы делаем?
• Зачем мы делаем?
• Куда мы идём и что строим?

У ГО «Поступ» сегодня сформирована цель – построение Гражданской Республики. У нас на сегодня сформирован план первоочередных реформ (экономическая, правовая и военная). Мы предлагаем новую и прогрессивную идею, которая решит наши проблемы и изменит Украину навсегда.

Питання до Доктрини ГО «Поступ»: Чи планується подальша робота над доктриною по суті?

Зображення користувача Твердохлеб.

Поступівська доктрина «Громадянська республіка» - це комплексний план перебудови України. Він включає в себе пояснення причин проблем, які привели нашу країну у безодню. Показує шлях виходу з кризи.

Так, доктрина має постійно доопрацьовуватись. Це не стала догма. Життя іде, все змінюється. Можуть змінюватись окремі позиції в доктрині. По мірі просування у зазначеному доктриною напрямку, сам шлях буде уточнюватись та корегуватись.

Будуть долучатись нові люди. Вони також будуть вносити свої думки.

Питання до Доктрини ГО «Поступ»: Представители го «поступ» утверждают, что в других организациях идеология отсутствует, но это не верно. Например, некоторые политические силы имеют националистическую идеологию.

Зображення користувача Денис Чубко.

Мы в организации «Поступ» считаем, что идеология должна отвечать на вопросы: что делать, как делать, какие ценности, какая конечная цель. Ответы на вопросы должны содержать идеологическую базу, основу новой системы, ее фундаментальные принципы и отличия от других систем.

ПРО ЗАБОРОНУ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМ АТО ВИКОРИСТОВУВАТИ МОБІЛЬНІ ТЕЛЕФОНИ

Зображення користувача Роман Варшанідзе.

Верховна Рада прийняла урядовий проект закону №2531 «Про внесення змін до статті 143 Закону України «Про Статут внутрішньої служби Збройних сил України». За дане рішення проголосували 244 нардепів. Таким чином, Верховна Рада заборонила військовослужбовцям антитерористичної операції використовувати мобільні телефони. Рішення про використання засобів зв’язку буде прийматися командиром військової частини.

Також у цих матеріалах:

ПИТАННЯ В ДЕМОКРАТІЇ?

Зображення користувача muravko.

Ми звикли чути «демократія», з уявою, що це щось неймовірно позитивне і майже міфічне, бо якщо у пересічного громадянина запитати, що він розуміє під цим словом, мабуть далеко не всі зможуть відповісти.

Як на мене, в нашій країні можна демократію характеризувати як «нацарював 100 рублів… і втік». Немає системи відповідальності народних обранців, а цей фактор і дає їм можливість порушувати всі правила, закони, та будь-що, бо покарання не буде, адже у нас демократія, – є можливість не нести відповідальність за свої вчинки.

Також у цих матеріалах:

ПОЗИЦІЯ ГО «ПОСТУП» ЩОДО РЕЗУЛЬТАТІВ РОБОТИ М. СААКАШВІЛІ НА ПОСАДІ ГОЛОВИ ОДА

Зображення користувача ПОСТУП.

Перші кроки М. Саакашвілі на посаді Голови ОДА в сфері кадрових чисток та скорочення бюрократичного апарату повністю підтримуються ГО «Поступ», однак якщо не змінити систему управління в області - всі вищевказані дії будуть марними.
ГО «Поступ» підтримує будь-які дії М. Саакашвілі, що сприяють покращенню
життя громадян, але не тішить себе ілюзіями високих результатів, тому що зміни
в країні мають бути системними, а не тільки в межах однієї області.

Також у цих матеріалах: