Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

614

СРАВНЕНИЕ ДЕМОКРАТИЧЕСКИХ ЦЕННОСТЕЙ С ЦЕННОСТЯМИ ГРАЖДАНСКОЙ РЕСПУБЛИКИ

Зображення користувача Твердохлеб.
Демократия – это власть народа. Демократия – это политический режим, который основан на власти народа, власти для народа и от имени народа.
Також у цих матеріалах:

ПРО «ПОСТУП» І МАЙБУТНЄ

Зображення користувача Андрій Рижков.

Приєднався я до лав “Поступу”, здається, у 2007 р. Щоправда, моєму вступові передували наполегливі, але ненав’язливі просвітницькі зусилля В’ячеслава Шевченка, які тривали декілька років (!). В далекі, немов зорі на небі, часи моїх післяуніверситетських пошуків свого професійного покликання на першому плані були інші пріоритети, але ніяк не ідеї розбудови громадянського суспільства. Утім, головне не те, скільки тривав мій шлях до “Поступу”.

Також у цих матеріалах:

ПЛАН НАПРЯМКУ «КАДРИ»

Зображення користувача solodkiy.

Зовнішні кадри
Мета - залучення в «Поступ» нових членів.
1. Кожному члену команди кожний день розпочинати в соцмережах не менше 2-х діалогів (бажано 5) з незнайомими людьми щодо знайомства з «Поступом» та вступу до лав організації. На 1-му етапі знайомимось і беремо у людини електронну адресу, а на 2-му пропонуємо вступати в «Поступ».
2. Кожний день в соцмережах при спілкуванні з людьми поширювати поступівські матеріали (із сайту, зі сторінки на фейсбук), захищати та пояснювати людям нашу ідеологію - Громадянська республіка.

Також у цих матеріалах: