Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

626

ЭМИГРАНТЫ – ИСКАТЕЛИ ЛЕГКОЙ ЖИЗНИ!?

Зображення користувача Віктор Якобчук.

В современном мире миграция приняла размах исторических переселений народов. В отличии от военных беженцев, экономическая эмиграция по своему существу ни что иное, как побег от проблем родного государства, предательство и проявление гражданской слабости.

Також у цих матеріалах:

СИЛА ГРОМАДЯНИНА

Зображення користувача Даниил Лемешко.

Чи має громадянин право себе захищати під час теракту? Чисто теоретично - так! Інше питання, чи має змогу він себе захищати?! Нажаль, навіть теоретично, ніякої змоги захистити себе в Україні немає. Жодна в світі поліція не зупинить а ні злодія, а ні терориста! Вони спробують його затримати чи знешкодити вже після злочину. Єдині, хто прийде вам на допомогу в скрутну мить, це ваші супутники, сусіди або навіть випадкові перехожі! Звісно, вони будуть вам допомагати тільки у випадку, коли на перемогу над зловмисником є хоч якісь шанси! Чого ж тоді влада не озброює народ, а навпаки?!

Також у цих матеріалах:

КАДРОВА РОБОТА В ОРГАНІЗАЦІЇ «ПОСТУП»

Зображення користувача solodkiy.

На сьогодні напрямок «КАДРИ» продовжує свою роботу, може не досить ефективно, може не дуже жваво, як хотілось би, але головне, що ми працюємо і рухаємось вперед.
Ми вже чітко знаємо, що робити і як це робити, маємо сформовану невелику команду, залишається одне - працювати. І от тут якраз у нас є ще не здолані невеличкі труднощі.

Також у цих матеріалах:

ПОЗИЦІЯ ГО «ПОСТУП» ЩОДО ВИБОРІВ МЕРА М. КИЄВА КЛИЧКА В.В.

Зображення користувача ПОСТУП.

Обрання мером Києва Віталія Кличка вчергове підтвердило факт, що демократія жодним чином не пов’язана з владою більшості. Дані вибори стали лише способом легітимізації чиновника, а не волевиявленням народу.
ГО «Поступ» категорично проти виборів, що є способом збереження влади олігархії.
Позиція узгоджена в групі
«Поступ-координація» на Фейсбуці

Відсутність репрезентативності - один з трьох головних недоліків демократії.
Іноді люди кажуть, що не розуміють, що це таке - «відсутність репрезентативності».
Максим Твердохліб

Ось що це таке, почитайте пост:

Також у цих матеріалах: