Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

628

ОСНОВНЫЕ ЗАБЛУЖДЕНИЯ ОТНОСИТЕЛЬНО ПУТИ «ПОСТУПА»

Зображення користувача ПОСТУП.

На Общем собрании в ГО «Поступ»17.10.2015 года среди членов организации было проведено анкетирование по поводу единого понимания пути нашего гражданского движения. В результате были выявлены следующие заблуждения, которые мы раскроем и опубликуем в газете «Поступинформ»:
1. Соцсети - только один из видов внедрения идей в массы, необходимо обратить внимание на ТВ, СМИ, публичные выступления.
2. Вначале необходимо сделать реформу власти, а все остальное потом.
3. Три кита экономической реформы не сработают.
4. Олигарх не является бизнесменом во власти.

Також у цих матеріалах:

Омана 16: Першочергові реформи — це також і соціальна реформа, реформа освіти та охорони здоров'я

Зображення користувача solodkiy.

Звичайно, реформи соціальну, освіти і охорони здоров’я треба також робити, тут ніхто не сперечається. Але не в першу чергу!

Чому? Бо на їх проведення необхідні колосальні кошти з бюджету, щоб в кілька разів збільшити зарплатні, щоб збільшити соціальні виплати, щоб покращити та поновити матеріальну базу. А кошти на все це з’являться лише тоді, коли запрацює економіка і в рази збільшиться наповнення держбюджету. Та і, в кінці кінців, неможливо всі реформи проводити одночасно. От тому «Поступ» декларує першочергові реформи в економіці, так як це є основа всього.

Також у цих матеріалах:

ПОМИЛКА 15: Результати виборів не залежать від рівня розвитку та добробуту виборців

Зображення користувача solodkiy.

При демократичних таємних виборах результат напряму залежить від рівня розвитку громадян та його добробуту!!!

Чим бідніші громадяни, тим їх голос легше купити за кіло гречки чи цукру, чи просто за 200 грн. Адже забезпечений виборець ніколи не поведеться на 200 грн, а 10 тисяч йому ніхто не дасть.

Чим нижчий рівень розвитку людей, тим легше ними маніпулювати, тим легше їм вкласти в голову звичайні, нічим не забезпечені, популістські лозунги, тим легше їм «лапшу» на вуха повісити. Все це успішно сьогодні використовує існуючий олігархічний режим.

Сергій Солодкий, член Ради ГО «Поступ»

Також у цих матеріалах:

НАШИ ЛЮДИ: Сергій Воробйов

Зображення користувача Сергій Воробйов.

Підприємець, проживає у Чернігові.

Я підприємець. Керую магазином товарів для туризму та активного відпочинку «Адреналін» у м. Чернігові, інструктор з дайвінгу. Люблю мандрувати. Захоплююсь туризмом, дайвінгом, гірськими лижами, астрономією. Волонтер. Радник Голови Чернігівської ОДА з питань волонтерства. Новообраний депутат Чернігівської міської ради від партії «Солідарність».

Також у цих матеріалах:

ИСТОРИЯ «ПОСТУПА» 2003 ГОД

Зображення користувача Slavs.

(ПРОДОЛЖЕНИЕ ЦИКЛА. НАЧАЛО В «ПОСТУПИНФОРМ» № 625)

Количество членов организации «Поступ» на 01.01.2003 – 73 человека.
Шла работа по выполнению «Программы – 150».
Основан информационный бюллетень организации «Поступинформ».

Також у цих матеріалах:

О НАЛОГОВОЙ РЕФОРМЕ

Зображення користувача Павло Шпильовий.

По данным различных соцопросов в 2015 году, каждый пятый украинец хочет уехать из страны по экономическим и политическим причинам, семь из десяти не видят в Украине будущего для себя. И не удивительно: прожиточный минимум в 1330 грн при минимальной потребкорзине в 2250 грн. (по самым скромным оценкам экспертов)! Экономика на спаде, бюджет пуст. Что же делает власть? Правильно: судорожно в последний момент принимает налоговую реформу.

Також у цих матеріалах: