Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

633

Омана 27: олігархія — це наслідок розвитку суспільства

Зображення користувача Денис Чубко.

Продолжение цикла. Начало в «Поступинформ» №627

Олігархія — це поєднання влади та бізнесу. І хоча бізнес завжди прагнув контролювати владу та всіляко на неї впливати, вважати, що олігархія — це наслідок розвитку суспільства, помилково. Олігархія виникає, якщо такий вплив стає вирішальним. Тобто виникнення олігархії є не продуктом часу та розвитку людства, а результатом ущербної системи.

В нашому випадку — демократичної.

Також у цих матеріалах:

ИСТОРІЯ «ПОСТУПУ» 2008 РІК

Зображення користувача Троянова-Малош Наталія Миколаївна.

(ПРОДОВЖЕННЯ ЦИКЛУ. ПОЧАТОК В «ПОСТУПІНФОРМ» № 625)

У 2008 організація продовжує прямувати визначеним шляхом - переформатування суспільства, і поступово перетворюється із споживацької на ідеологічну. У 2008 році починають закладатися основи для створення саме Громадянської організації. Першими кроками на цьому шляху стали такі нововведення (за формулюванням на той час ще Громадські):

Також у цих матеріалах:

ОСНОВНЫЕ ИТОГИ РАБОТЫ «ПОСТУПА» В 2015 ГОДУ

Зображення користувача Твердохлеб.

В 2015 году мы сконцентрировали всё, что было наработано организацией «Поступ» за все предыдущие годы, и изложили в виде доктрины «Гражданская республика». Презентация этой доктрины была сделана на Общем собрании «Поступа» 6 июня 2015 года. С текущей ее редакцией можно ознакомиться здесь: www.postup.org.ua/doktrina. Теперь есть полная концепция, которая поясняет суть проблем современной Украины, а также путь, которым нужно идти, чтобы решить все эти проблемы.

Також у цих матеріалах:

ВСІМ, не згідним з вільним носінням прихованої летальної зброї, присвячується!!!

Зображення користувача solodkiy.

«Поступ» ніколи не виступав і не підтримував:
1. Роздавати зброю всім, в тому числі неадекватним.
2. Продавати зброю на базарі.
3. Дозволяти стріляти зі зброї в кожного, хто на тебе косо глянув.
Ми виступаємо за дозвіл на приховане носіння та використання зброї громадянами, відповідальними, навченими, адекватними, законослухняними.
Просто вже дістали ці критикани зі своїми соплями, що ми всі перестріляємо один одного і т.д. Громадянин повинен мати можливість захистити себе, свою родину, і, навіть, свою країну. Інакше він не громадянин, а раб, який ніколи не мав права мати зброю.

Також у цих матеріалах:

ЗАБЛУЖДЕНИЕ 19: ДЕМОКРАТИЯ НЕ ПРИВОДИТ К ОЛИГАРХИИ

Зображення користувача Твердохлеб.

Для того, чтобы пояснить, где кроется корень данного заблуждения, нужно вначале сказать, что подразумевается под олигархией.

Також у цих матеріалах: