Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

634

ИСТОРІЯ «ПОСТУПУ» 2009 РІК

Зображення користувача Кравченко.

(ПРОДОВЖЕННЯ ЦИКЛУ. ПОЧАТОК В «ПОСТУПІНФОРМ» № 625)
В 2009 году продолжает формироваться Гражданская идеология поступовского гражданского движения, которая в последствии трансформирует организацию из потребительской в идеологическую. Ведётся работа в пяти магистральных направлениях:

1. «Диктатура Закона».
2. «Сильная Экономика на основе малого и среднего бизнеса».
3. «Активная Жизненная позиция».
4. «Активная Гражданская позиция».
5. «Поддержка Моральных, Духовных и Патриотических ценностей».

Також у цих матеріалах:

ЗВІТ НАПРЯМКУ З ФОРМУВАННЯ ПОЗИЦІЇ ЗА 2015 РІК

Зображення користувача chernysh.

Дорослішання — це невід’ємна частина життя. Воно притаманне будь-якій сфері, в котрій приймає участь людина. Мудрість приходить з роками, але інколи роки приходять самі, тому небезпека топтання на місці, криза думки та духу завжди актуальні. В світі не існує періоду сталого розвитку! Існує лише прогрес та регрес! Саме під такими гаслами здійснюється марш напрямку «Позиція», і кінець року — це найкращий час для підбиття підсумків та самокритики.

Також у цих матеріалах:

КОНЦЕПЦІЯ МІСЦЕВИХ ГРОМАД

Зображення користувача Даниил Лемешко.

Ніколи ще в світі не було прецеденту, що центральну владу цікавили бажання та потреби місцевих громад! Як кажуть у старій одеській приказці - «порятунок потопаючого - справа рук самого потопаючого». Але що робити, якщо цього «потопаючого» змушують чекати на видачу рятувального кола та дозволу на самопорятунок згідно з чинною бюрократією?! Так, він, скоріш за все, потоне, а якщо випливе, то буде мати проблеми із законом щодо самовільного порятунку самого себе.

Також у цих матеріалах:

ВІДКРИВАЮ ФЕЙСБУК, І ОТ НОВИНА:...

Зображення користувача solodkiy.

ВАКАРЧУК ЩОСЬ ТАМ СКАЗАВ ПРЕЗИДЕНТУ НА ВРУЧЕННІ ЧОГОСЬ ТАМ.

Топ-новина, кожен другий репост на цю тематику з різних інет-порталів.
Ну і що? Ну сказав. От якби дав у морду Порошенку, ото була б новина!!! А так, просто слова. Просто емоції, нічим не підкріплені.
Чи може захотіли Вакарчука новим президентом? Ню-Ню. Буде Ющенко №2, а може ще і гірше.
У нашого піпла якось не правильно мозок працює. То Зеленський герой, бо матом криє, не соромлячись, тепер Вакарчук, бо «жорстко» промовив президенту. Це все балаканина, пшик.

Також у цих матеріалах:

ЗАБЛУЖДЕНИЕ 25: ВНЕДРЕНИЕ ИДЕОЛОГИИ ЧЕРЕЗ СОЦСЕТИ НЕ ВСЕГДА СРАБАТЫВАЕТ

Зображення користувача chernysh.

Розповсюдження інформації через соціальні мережі по своїй швидкості переважає будь-які інші класичні способи. З кожним днем користувачів стає все більше і аудиторія розширюється. Яскравим прикладом дієвості соціальних мереж є перемога Барака Обами на виборах президента. Також, не має значення, звідки отримана інформація.

Також у цих матеріалах:

ЗАБЛУЖДЕНИЕ 21: ЛЮСТРИРОВАТЬ НЕОБХОДИМО ТОЛЬКО ДЕЙСТВУЮЩИХ ДЕПУТАТОВ

Зображення користувача Троянова-Малош Наталія Миколаївна.

Люстрировать необходимо всех народных депутатов и Президентов Украины, действующих сейчас или бывших, тех, кто хоть когда-нибудь со времен провозглашения независимости принимал участие в государственном управлении и от кого зависела судьба страны, всех, чтобы никто и никогда не мог оправдаться тем, что «мы хотели, мы даже что-то делали, но у нас не получилось, нас не поняли или нам не дали». Люстрация - это не наказание за неправильные, недостаточные действия, бездействие или еще за что-либо.

Також у цих матеріалах:

ЗАБЛУЖДЕНИЕ 20: ДЕМОКРАТИЯ ПРЕДСТАВЛЯЕТ ИНТЕРЕСЫ ВСЕГО НАРОДА

Зображення користувача Твердохлеб.

В этом заблуждении на самом деле кроется сразу два грубых заблуждения.
Первое заключается в том, что ни одна система власти никогда не представляет интересы всего народа. Такого в природе не бывает. Всегда будут те, чьи интересы представлены больше, и те, чьи – меньше, а еще чьи-то вообще не представлены. Такова природа общества.

Також у цих матеріалах: