Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

637

ИСТОРИЯ «ПОСТУПА» 2012 ГОД

Зображення користувача chernysh.

(ПРОДОЛЖЕНИЕ ЦИКЛА. НАЧАЛО В «ПОСТУПИНФОРМ» № 625)

Також у цих матеріалах:

Знову з усіх сторін чути «Яценюк,...

Зображення користувача solodkiy.

пішов на х...», «Сеня, давай до свидания», «Кролик, беги» и всяка така лабуда.
У мене питання до всіх цих «патріотів» – правосеків, 5.10 і ще купа інших. А хто буде замість ненависного Яценюка??? У вас є своя кандидатура прем’єра? У вас є свій склад нового кабміну? У вас є взагалі план порятунку України??? Та НЕМА у вас нічого!!!
А ви думали, що буде, якщо всіх і все прибрати нафіг, а нічого взамін не поставити? То це буде ще більша катастрофа, ніж є сьогодні!!! Чи ви думаєте, що прийдуть, нарешті, чесні і порядні, звичайно, з ваших рядів, і щастя саме собою настане???

Також у цих матеріалах:

ЗАБЛУЖДЕНИЕ 30: ВЛАСТЬ МОЖЕТ ПРАВИТЬ И БЕЗ ПОДДЕРЖКИ НАРОДА. НАПРИМЕР, МЕТОДОМ ЗАПУГИВАНИЯ!

Зображення користувача Donenko T.

Достоверно известно, что при разном уровне реальной поддержки народа власть вынуждена действовать по-разному, чтобы править. Традиционно поддержка разбивается на четыре уровня (в процентах):

Менее 10%. Власть теряется. Только отведя гнев народный на другие объекты (внешний враг, природные катаклизмы, эпидемии), фокусируя внимание народа на том, что, якобы, не во власти правящей верхушки, оттянет неизбежную потерю власти. 2013-2016 годы – хороший тому показатель.

Також у цих матеріалах:

ЗАБЛУЖДЕНИЕ 29: ОЛИГАРХИЯ - НЕ СЛЕДСТВИЕ ДЕМОКРАТИИ, А ПРОСТО ПОДТАСОВКА НА ВЫБОРАХ

Зображення користувача hlyptun1981.

Олигархия - это капитал во власти или капитал, который имеет решающее влияние на власть.
Конечно, в результате подтасовок на выборах могут прийти и представители олигархии. Но могут при подтасовке прийти и другие элементы, например, представители силового аппарата, представители криминалитета или чиновники. Поэтому нельзя сказать, что олигархия - это результат подтасовок на выборах.

Також у цих матеріалах:

ЗАБЛУЖДЕНИЕ 28: ОЛІГАРХІЯ – НАСЛІДОК БЕЗВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ГРОМАДЯН

Зображення користувача Денис Чубко.

Вважати таке явище як олігархія наслідком безвідповідальності громадян – нісенітниця. Вже не раз повторювалося, що олігархія – це бізнес у владі, використання влади в інтересах власного бізнесу. Високий рівень корупції, коли будь-які владні рішення, дозволи, закони та інше можна купити за гроші, неспроможність держави створити стабільні умови для ведення бізнесу, при необхідності гарантувати його захист – ось причини виникнення олігархії.

Також у цих матеріалах:

ЗАБЛУЖДЕНИЕ 26: ЧЛЕНОМ ПОСТУПУ МОЖЕ БУТИ БУДЬ ХТО, ХТО ХОЧЕ НОРМАЛЬНО ЖИТИ В УКРАЇНІ

Зображення користувача chernysh.

Ідеологічна організація – це моноліт. Монолітність забезпечується єдиним баченням шляху організації, мети та засобів її досягнення. Будь-який плюралізм думок розколює моноліт, що неминуче робить організацію слабкою. Сила в єдності. В історії не було жодного випадку, коли немонолітна в принципових питаннях сила досягала серйозного політичного успіху. Саме тому членом Поступу може бути лише та людина, яка повністю розділяє нашу мету, шлях, методи та принципи.
Олександр Черниш
член Ради ГО «Поступ»

Також у цих матеріалах:

ЗАБЛУЖДЕНИЕ 22: ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА – ЭТО НЕЖЕЛАНИЕ ЛЮДЕЙ К ПЕРЕМЕНАМ

Зображення користувача Троянова-Малош Наталія Миколаївна.

Продолжение цикла. Начало в «Поступинформ» №627
Люди, действительно, не хотят перемен, если перемены их пугают. А перемены пугают людей почти всегда, так как человек инстинктивно стремится к стабильности, это, с одной стороны. Но с другой стороны, люди стремятся к переменам, если их что-то не устраивает.

Також у цих матеріалах:

ЗАБЛУЖДЕНИЕ 2: ВНАЧАЛЕ НЕОБХОДИМО СДЕЛАТЬ РЕФОРМУ ВЛАСТИ, А ВСЕ ОСТАЛЬНОЕ ПОТОМ

Зображення користувача Даниил Лемешко.

Для того, щоб зробити реформу влади, якщо простіше, – змінити систему, треба мати величезний кредит довіри народу, який здобувається поступовими реформами. Якщо намагатися змінити систему без такого кредиту довіри, то, скоріш за все, це призведе до громадянської війни, або подібних соціально-політичних катастроф. Це і є так званий перехідний період від демократичної соціально-політичної кризи до Громадянської Республіки.
Даниїл Лемешко
член Виконкому ГО «Поступ»

Також у цих матеріалах:

ЗАБЛУЖДЕНИЕ 1: СОЦСЕТИ - ТОЛЬКО ОДИН ИЗ ВИДОВ ВНЕДРЕНИЯ ИДЕЙ В МАССЫ, НЕОБХОДИМО ОБРАТИТЬ ВНИМАНИЕ НА ТВ, СМИ, ПУБЛИЧНЫЕ ВЫСТУПЛЕНИЯ

Зображення користувача Даниил Лемешко.

На сьогоднішній день більшість активної аудиторії отримує інформацію саме з всесвітньої мережі. З огляду на те, що поки ГО Поступ не має значних бюджетних фондів, використання інтернету в якості платформи для пропаганди є найбільш доцільним. Також слід зауважити, що інтернет дає можливість реалізувати головний ресурс ГО - людей. Звісно, на наступних етапах нам доведеться співпрацювати зі ЗМІ та купувати ТВ і наружну рекламу, але наразі саме інтернет забезпечує поширення в народні маси нашої ідеології.

Також у цих матеріалах: