Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

638

ЛЮБАЯ ВЛАСТЬ, КОТОРАЯ НЕ МОЖЕТ КОНТРОЛИРОВАТЬСЯ ГРАЖДАНАМИ, ДОЛЖНА БЫТЬ УПРАЗДНЕНА

Зображення користувача Твердохлеб.

Нужен такой принцип: либо власть находится под контролем граждан, либо вообще
никакой власти! А если в этом случае, без власти, наступит анархический произвол, то
граждане быстрее поднимут свои задницы и начнут создавать органы самоуправления,
чтобы навести порядок.
Тогда и порядок, наконец появится, и граждане станут гражданами, а не овцами,
которых олигархия водит за нос.
Максим Твердохлеб
глава Совета ГО «Поступ»

Також у цих матеріалах:

Омана 36: У нас не було реальної демократії

Зображення користувача Денис Чубко.

Той, хто каже, що демократії в нас не було, або бреше, або просто нічого не тямить. Основною ознакою демократії є вибори, які відбуваються у нас згідно з Конституцією. Бувають порушення, але вони реально не утискають права інших кандидатів. В нашій країні обиратися та бути обраним має можливість будь-хто без суттєвих обмежень. Політичні партії та громадські організації ростуть як гриби після дощу. Також є безліч прикладів, коли під тиском громадскості приймалися або відмінялися закони, знімали з посад чиновників.

Також у цих матеріалах:

ЗАБЛУЖДЕНИЕ 35: ПРИ ЭКОНОМИЧЕСКОЙ РЕФОРМЕ ПОЛНАЯ СВОБОДА ПРИВОДИТ К БЕСПРЕДЕЛУ

Зображення користувача Tkachenko Iryna.

Полная свобода предпринимательства может быть только в воспаленной голове у отдельных людей. Нигде в мире её нет. Под «полной свободой» мы понимаем ликвидацию всяких постсоветских пережитков в виде различных проверяющих инстанций, всяких лицензий, патентов, цель которых всячески наложить лапу на доходы предпринимателей. Государство должно создать условия, при которых ведение предпринимательства не будет тормозиться надуманными ограничениями. Естественно, контроль со стороны общества должен сохраняться.

Також у цих матеріалах:

ЗАБЛУЖДЕНИЕ 32: РАЗРЕШИТЬ СРЕДНИМ И МЕЛКИМ ПРЕДПРИНИМАТЕЛЯМ РАБОТАТЬ НА ГОСДОЛЖНОСТИ, НА ТЕХ УРОВНЯХ, ГДЕ ЭТО НЕ БУДЕТ ПЕРЕСЕКАТЬСЯ С ЛИЧНЫМ ИНТЕРЕСОМ

Зображення користувача chernysh.

Будь-яка державна посада дає важелі впливу. І не важливо, чи це прямий вплив через силові структури, чи це доступ до актуальної інформації, чи це можливість
безперешкодно входити в будь-який час до кабінетів різних чиновників, або просто поява можливості завести з ними знайомство. Такі обставини зумовлюють
появу дрібної олігархії, а це - порушення конкурентного середовища. Також, перетинання чи не перетинання інтересів є поняттям оціночним, а тому не завжди

Також у цих матеріалах:

ЗАБЛУЖДЕНИЕ 17: ЛЮСТРАЦІЯ СЕБЕ ДИСКРЕДИТУВАЛА

Зображення користувача totsy.

Продолжение цикла. Начало в «Поступинформ» №627
Вікіпедія каже, що Люстрація (від лат. lustratio — очищення через жертвопринесення) — це заборона діячам високого рангу, які скомпрометували себе, впродовж певного часу або на все життя працювати на державній службі.
Щодо визначення одразу постає два питання: про яких посадовців мається на увазі і що означає скомпрометували себе?
Поступ наголошує, що під люстрацію підпадають всього дві категорії посадовців – це всі депутати Верховної Ради усіх скликань і усі Президенти України за весь час незалежності України!

Також у цих матеріалах:

Омана 7: Я ПРОТИ ЗАБОРОНИ ПІДПРИЄМЦЯМ ЗАЙМАТИ ДЕРЖАВНІ ПОСАДИ!

Зображення користувача Нестеренко.

Категорично не можна! Природа бізнесу - це власний прибуток! Тут неминуче виникає конфлікт інтересів - власний прибуток і прибуток суспільства. Підприємець прагне власного прибутку, і це природньо. Проте державна посада вимагає дій на користь суспільства в цілому й інтереси влади мають полягати у задоволенні всіх верств населення, від бізнесменів до безпритульних. Тому державні посади повинні займати люди не заангажовані особистим бізнесом.
Олександр Нестеренко
член Виконкому ГО «Поступ»

Також у цих матеріалах:

ЗАБЛУЖДЕНИЕ 3: ТРИ КИТА ЭКОНОМИЧЕСКОЙ РЕФОРМЫ НЕ СРАБОТАЮТ

Зображення користувача Твердохлеб.

Тот, кто говорит, что три кита экономической реформы не сработают, либо не разобрался в этих трёх китах, либо вообще не знает экономической истории.
Давайте по порядку.

КИТ ПЕРВЫЙ. Либерализация предпринимательства.
Это значит полное освобождение от всех ненужных и надуманных запретов, преград, лицензий, патентов и т.п. Ликвидация всех мешающих проверяющих органов. Ликвидация коррупционной составляющей госорганов. Это, естественно, и упрощение налоговой системы.

Також у цих матеріалах: