Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

641

Еволюція. Від первіснообщинного ладу до Громадянської республіки

Зображення користувача chernysh.

Теорія еволюції проголошує, що предком людини є мавпа. Завдяки своєму розуму перші люди заволоділи світом і питання пануючого у природі виду було знято з порядку денного історії та біології. Спочатку люди об’єднувалися в зграї, де лідером ставав найсильніший. Однак з плином часу суспільна організація ставала все складнішою. З появою пізніх племен розпочався класовий розподіл, а лідерство найсильнішого змінилося дуалізмом влади світської, в особі вождя, та духовної — шамана.

Демократія себе вже відживає...

Зображення користувача Денис Чубко.

Колись, можливо, вона й була своєчасна та необхідна. Але демократія призводить до того, що до влади приходить великий капітал прямо або через своїх представників. Саме капітал вирішує, як жити країні, а не люди. Наша країна - це найяскравіший приклад.
І досить вже чіплятися за цей демократичний архаїзм.
Громадянська республіка неминуче змінить демократію.
Денис Чубко,
Член Ради ГО «Поступ»

Також у цих матеріалах:

РЕГИОНАЛЬНОЕ РАЗВИТИЕ

Зображення користувача Tkachenko Iryna.

15 марта состоялась очередная скайп-конференция по развитию регионального направления "Поступа". Приняли участие 6 человек: Бобрик В., Варшанидзе Р., Лемешко Р., Малыхина Н., Ткаченко И. и Твердохлеб М. Во время конференции мы обсудили формирование принципов самоуправления и их практическую реализацию. Следующую скайп-конференцию планируем на 29 марта (вторник) на 19:00, регламент - 1 час. Приглашаю всех желающих принять участие! Координатор регіонального направлення Ирина Ткаченко, т.067-430-68-78.

Також у цих матеріалах:

НАПРЯМОК ПРОПАГАНДА

Зображення користувача Денис Чубко.

До відома членів Поступу!
Темою Громадянської середи 9 березня була пропаганда Громадянської республіки. Обговорювалися подальші дії напрямку. Також провели обговорення теми наступного відеоролика. У результаті проведеної роботи намітили наступні кроки:
1. Створити новий тематичний промо-сайт «Громадянська республіка».
2. Вивчити можливість одночасної публікації (кроспостінгу) новин Поступу у відомих соціальних мережах (Facebook, Twitter, VK і т.д.).

Також у цих матеріалах:

ГРОМАДЯНСЬКА РЕСПУБЛІКА ПОЧИНАЄТЬСЯ СЬОГОДНІ

Зображення користувача Сергій Воробйов.

Даний матеріал пропонується розглядати, як конкретні дії на місцевому рівні прямо зараз! Вже зараз, використовуючи Громадянські постулати, можна почати впливати на ситуацію на місцевому рівні.

Також у цих матеріалах:

ТЫ НЕ ИНТЕРЕСУЕШЬСЯ ПОЛИТИКОЙ!?

Зображення користувача Donenko T.

И ты, конечно, имеешь на это право.
Только представь себе, что утром, когда ты, который не интересуется политикой, просыпаешься в квартире с плохим отоплением, кто-то, кто ею интересуется, уже пьет кофе в своем домике и изучает последние новости, полученные по своим информационным каналам, чтобы знать, что ему делать сегодня.

И когда ты, весь такой аполитичный, после работы скитаешься по супермаркету, прикидывая, хватит ли тебе на печенье или только на картошку, он, который политику знает, как свои пять пальцев, в ресторане обмывает отжатый у твоей страны очередной промышленный гигант.

Також у цих матеріалах: