Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

648

ФОТОКОНТРОЛЬ КИЄВА

Зображення користувача marchenko.

Главное отличие Гражданской республики от демократической республики в том, что главная ценность в Гражданской республике – это ГРАЖДАНИН, а не человек, как при демократической. Чем отличается гражданин от обычного человека?

Також у цих матеріалах:

«ГРОМАДЯНИН» І «НЕГРОМАДЯНИ»

Зображення користувача Мотузка Ігор.

Особливий статус ГРОМАДЯНИНА в системі демократичних цінностей існує понад 2000 років. Тобто, завжди були ГРОМАДЯНИ та НЕгромадяни. І такий поділ завжди мав серйозні наслідки для кожної категорії. Як соціальні та політичні, так і економічні. Так, ГРОМАДЯНИ мали права щодо участі в управлінні державою, мали права щодо обіймання державних посад, відтак і на значні економічні дивіденди.

Проте, не слід забувати, що Громадянство як явище - це рух в обидві сторони.
Тобто, не тільки ти щось береш у держави, а також повинен щось віддати державі, ГРОМАДЯНИНОМ якої ти є.

ГРОМАДЯНСЬКА РЕСПУБЛІКА ЧИ ГРОМАДЯНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО?

Зображення користувача solodkiy.

Громадянська республіка і громадянське суспільство - це дві великі різниці (як кажуть в нашій рідній українській Одесі).

Громадянська республіка - новітня система управління, яка приходить на зміну демократії. Вона дає змогу громадянам реально отримати важелі впливу на владу та мати реальний шанс керувати своєю країною. В Громадянській республіці приймати участь в управлінні країною є не лише правом, а і обов’язком ГРОМАДЯНИНА. А якщо не приймаєш участь - НЕ ГРОМАДЯНИН. Також в Громадянській республіці буде замінена система таємних виборів на систему делегування.

Також у цих матеріалах:

ПРОТИ СТЕРЕОТИПІВ

Зображення користувача chernysh.

На сьогодні в світі панує тренд на демократизацію. Демократичне мариво якісно затуманює розум не лише люмпену-пролетаріату, а й освітченої частини населення. Не є виключенням і Україна. Демократична пропаганда абсолютизує в головах людей демократичну ідеологію, як найкращу на сьогодні форму правління, при якій кожен народ сам обирає собі владу, а обранці є їх слугами, а не господарями. Однак практика повністю відрізняється від теорії. Найстрашніші тиранії в історії стали можливими саме завдяки демократії. Гітлер, Сталін, Клан Кімів, Чаушеску...

Також у цих матеріалах: