Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

664

ИНТЕРЕСНЫЙ ДИАЛОГ

Зображення користувача Твердохлеб.

Недавно стартовал свой обычный ежедневный диалог в социальной сети «Однокласники». Человек отозвался. Обычно отклик составляет около 20% от количества стартов. В результате проведенной мною беседы сразу же получил адрес для получения нашей газеты. Диалог был интересным и потому предлагаю всем с ним ознакомиться.
Максим Твердохлеб, глава Совета ГО «Поступ»

Твердохлеб
Добрый день, Сергей.

Також у цих матеріалах:

ПЕНСИОННАЯ РЕФОРМА В УКРАИНЕ: НЕ НАДЕЙТЕСЬ!

Зображення користувача Мельник Виталий.

Пенсионная реформа, начатая в Украине в 2004 г. в очередной раз, похоже, захлебывается. Оглушительно ревет мотор, СМИ пестрит громкими заявлениями, но колеса буксуют на месте. Накопительная пенсионная система в 2017 году запущена не будет, чего и следовало ожидать. Очередной министр минсоцполитики Андрей Рева рассказывает о том, что «папередники» в лице премьера Украины в 2005г. Виктора Януковича (а на кого же еще пенять) убили накопительную систему. Обещания ближайшего «папередника» Павла Розенко опровергаются: «Давайте по-простому - когда можно накапливать? Когда есть избыток.

Також у цих матеріалах:

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ГРОМАДЯНИНА

Зображення користувача Михайло Сімаченко.

Для початку буде доречно звернутись до тлумачення самого терміну «Громадянин», і ось що нам дає Вікіпедія. «Громадянин - це людина, яка належить до певної країни, де вона має відповідний юридичний статус, або співвідносить себе з нею. Громадянин має певні права, а також відповідні обов'язки.» Ще раз хотілось би наголосити, певні ПРАВА та ОБОВ’ЯЗКИ. Але як часто ми згадуємо саме про обов’язки? Думається, частіше, ніж про права.

Також у цих матеріалах:

"ВЫ ЕРУНДОЙ ЗАНИМАЕТЕСЬ. НУЖНО ДЕЛАТЬ РЕАЛЬНЫЕ ДЕЛА".

Зображення користувача hlyptun1981.

Мы так понимаем, что под «реальными делами» подразумевается: волонтерство (в зоне АТО и др.); помощь детям, старикам; организовывать бесплатные юридические консультации; ходить на митинги (как пример: за снижение цен на коммунальные тарифы), и т.д. и т.п. Да, это конечно хорошие и нужные дела, в результате которых можно помочь, временно и незначительно, очень небольшому кругу людей. При этом в Украине огромное количество разных общественных организаций, цели которых тоже разные. Одни помогают детям, другие старикам, ну и т.д.

Також у цих матеріалах:

КОЗАЦЬКА РЕСПУБЛІКА

Зображення користувача Володимир Антонюк.

Громадянська республіка - це продовження традицій народовладдя на нашій землі, які ведуться від вічового права Київської Русі, потім Запорізької січі та Гетьманщини. По суті, вибори гетьмана чи кошового за січовим "правом" відбувалися відкритими голосами, а не таємним голосуванням. Кожен козак міг висловити свою думку чи підтримати свого делегата, який міг краще донести вимоги громади. Гетьману делегували великі повноваження під час війни або походу. Якщо він справлявся зі своїми обов'язками й виправдовував довіру товариства, продовжували його повноваження. Коли ні, то швидко зміщали.

ПОЗИЦІЯ ГО «ПОСТУП» ЩОДО ПІДПАЛУ ТЕЛЕКАНАЛУ

Зображення користувача ПОСТУП.

Між олігархами йде протистояння. Телеканал «Інтер» є частиною олігархічних ЗМІ, і його підпал кожна сторона використовує для себе: проросійські олігархи - для того, щоб показати своїм виборцям "звірства хунти", а решта - для імітації боротьби проти проросійської преси.
Позицію узгоджено в групі «Поступ-координація» в мережі Фейсбук

Також у цих матеріалах: