Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

671

О поднятии минимальной зарплаты

Зображення користувача гість.

Экономист Александр Охрименко отвечает на вопрос журналиста газеты «Гражданская Республика» ГО «Поступ» Артура Муляра о поднятии минимальной зарплаты.

Если правительство желает поднять зарплату, нужно поступать умно.
Идея Владимира Гройсмана «одним махом в два раза поднять минимальную заработную плату» очень смахивает на большевизм. Это даже сложно назвать реформой - очередная имитация реформы, как это было со снижением ЕСВ, и попытка «выбелить» зарплату. Экономика более сложная штука, чем просто набор лозунгов и ошибочных выводов отдельных псевдореформаторов.

ОСНОВНІ ПРИЧИНИ, ЧЕРЕЗ ЯКІ Я НЕ МОЖУ НАЗВАТИ ДОКТРИНУ ГРОМАДЯНСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ ВЛАСНОЮ ІДЕОЛОГІЄЮ

Зображення користувача marchenko.

Нижчевикладені думки є суб’єктивними. Крім того, оскільки по життю я сповідую принцип «Не нашкодь», це означає, що я НЕ маю на меті брутально протистояти чомусь позитивному – з чим я не згоден або з тим, що мені не подобається. Життя для мене - це баланс і співіснування протилежностей, про що мені нагадує і логотип ГО «Поступ». Отже, нижче я перерахую основні причини моєї незгоди з Доктриною Громадянської республіки:

РАДИ РОБІТНИЧИХ ДЕПУТАТІВ.

Зображення користувача Володимир Антонюк.

Історична довідка. Ради - виборні населенням на певний термін колегіальні представницькі органи, які були створені для керівництва страйками, а в подальшому і керівництва боротьбою з урядом, в тому числі збройною. На первинному етапі свого існування були класовим органом, для відстоювання інтересів пролетаріату. Вперше робітничі ради з’явилися в Україні під час революції 1905 - 1907 рр. Страйкуючі підприємства делегували до них своїх представників для узгодження своїх дій.

Чергове розчарування чи Добре, що все так відбулося.

Зображення користувача solodkiy.

Оприлюднено електронні декларації українських чиновників. Весь інет, все телебачення, вся Україна тільки і обговорює ті декларації. Всюди тільки і чути - мільйони, мільйони, мільйони.

Такий ажіотаж навколо електронних декларацій депутатів...

Зображення користувача chernysh.

Задекларував копійки - люди лаються, що мало. Задекларував сотні тисяч доларів - люди лаються, що багато.
Для наших політиків такі декларації - це новинка. Тому я певен, що з часом вони наберуться досвіду та знайдуть "золоту середину" в своїх деклараціях і люди почнуть їх нарешті хвалити.
Тільки цікаво... Чи стане після цього людям краще жити?
Олександр Черниш,
член Ради ГО «Поступ»