Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

681

Судебная реформа

Зображення користувача Tkachenko Iryna.

Судебная реформа в Украине крайне необходима, ведь именно из-за безнаказанности многие наши чиновники и политики сегодня делают то, что хотят, а не то, что должны.

Если подойти к вопросу глобально, то можно выделить такие два важных принципа, на которые следует обратить особое внимание при внедрении судебной реформы в Украине:

1) Суд должен быть справедливым.
2) Суд должен быть зависим от граждан.

«Гасударство мне далжно!», або шо робити із совками...

Зображення користувача Даниил Лемешко.

Ви ніколи не замислювались, чому так сталось, що в проблемі брудних під’їздів звинувачують виключно продажних чиновників та низький рівень життя в країні?! Чи дійсно хабар, взятий начальником ЖЕКу, знижує рівень чистоти в наших домівках, забруднює воду з-під крану, здорощує газ?.. Боюсь декого з вас розчарувати, але корупція і безлад в побуті – то не причина і наслідок, а два наслідки однієї причини. Причина ця – особиста безвідповідальність!

Основні підсумки роботи «Поступу» в 2016 році

Зображення користувача Твердохлеб.

Як і попереднього, 2015-го року, громадянська організація «Поступ» вже повністю рухалась як ідеологічна організація. Головна мета якої – побудова в Україні Громадянської республіки.

Весь рік працювали за трьома головними напрямками.

Перший – ідеологічний.

Другий – організаційний – створення та розвиток міцної ідеологічної громадянської організації.

Третій – пропагандистський – розповсюдження громадянської ідеології.

Не цікаво!

Зображення користувача totsy.

Іноді спілкуючись з незнайомими людьми та запрошуючи їх приєднатися до лав нашої організації чи пропонуючи отримувати нашу газету, ми отримуємо у відповідь «НЕ ЦІКАВО»! Або «Я ПОЗА ПОЛІТИКОЮ», «Я ПЛАЧУ ПОДАТКИ І НА ЦЬОМУ ЗАСЬ!» та інше тому подібне.

Також у цих матеріалах: