Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

690

ФІНАНСОВА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ

Зображення користувача Даниил Лемешко.

Всі ми знаємо приказку – «Хто платить, той і замовляє музику». В політиці те саме – хто фінансує організацію, той і впливає на її політичний курс. Причому, вплив росте прямо пропорційно грошовим вливанням. І це, власне, логічно! Хто більше уваги приділяє розвитку організації, той і старається якомога збільшити її фінансову потужність. В будь-якому випадку всі розуміють, що вхід в організацію капіталу від сторонньої структури повністю або частково робить залежною ГО від цієї структури. Але це тільки одна сторона медалі...

СУД І ПРОКУРАТУРА - БЛИЗНЮКИ ГНИЛОЇ СИСТЕМИ

Зображення користувача hlyptun1981.

Журналістським розслідуванням встановлено, що громадянин Киризлієв Олександр Федорович – голова Чабанівської селищної ради Київської області - скоїв у період часу від 2011 року до 08.07.2014 року кілька тяжких злочинів за ч. 5 ст. 191 КК України (привласнення чи розтрата чужого майна, яке було ввірене особі чи перебувало в її віданні, скоєне в особливо великих розмірах) та за ч. 4 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем). На той час Киризлієв О.Ф. працював директором комунального підприємства у підпорядкуванні цієї ж Чабанівської селищної ради.

ЧОМУ МИ ПРОТИ ДЕМОКРАТІЇ?

Зображення користувача Дмитраш.

Очевидним недоліком демократії є те, що часто вона перетворюється на охлократію – владу натовпу. Та насправді перетворюється на владу маніпуляторів, які маніпулюють таким натовпом. І чим тупіший натовп, тим легше ним маніпулювати. Ще в древніх Афінах демагоги правили, спираючись на неосвічену чернь, якою було легко маніпулювати. Причому правили досить деспотичними, а зовсім не «демократичними», методами, хоча формально це й продовжувало називатися демократією.

ЕКСПЕРИМЕНТ НАД НАРОДОМ

Зображення користувача tsyganko.

Спостерігаючи за ситуацією щодо блокади Донбасу та за вшануванням пам'яті третьої річниці Небесної Сотні; бачачи похмурі обличчя наших людей, котрі вже й не згадають, що таке щира посмішка, бо її стерли не просто захмарні, а вже аж астрономічні суми виплат в платіжках за комунальні послуги; чуючи звідусіль не просто прикре зітхання, а ледве не стогін, викликаний мізерними пенсіями та жебрацькими зарплатами - усвідомлюєш, що ця ситуація є першим кроком до геноциду свого народу з боку тих, кому народ довірив владу.

ДЛЯ ТЕХ, КТО УТВЕРЖДАЕТ, ЧТО РОССИЙСКОЙ АГРЕССИИ НЕТ И НЕ БЫЛО

Зображення користувача Твердохлеб.

«Россия напала на Украину» или все-таки «Россия не нападала на Украину»?

Несмотря на то, что для многих факт агрессии России налицо, есть немало граждан Украины, которые считают иначе.

Нам есть, что сказать по этому поводу!

Нужно понимать, что есть разница между сепаратизмом и поддержкой агрессора.