Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

697

ДОКТРИНА «ГРАЖДАНСКАЯ РЕСПУБЛИКА»

Зображення користувача Соколов Кирилл.

Доктрина Гражданской республики дает нам ответ на вопрос, что и как будет нами сделано. Какие действия необходимо совершить для прихода к власти, какие реформы провести, обладая этим ресурсом. Как будет построена Гражданская республика, и как она будет взаимодействовать с остальным мировым сообществом.

РЕФОРМА СУДОВОЇ СИСТЕМИ

Зображення користувача Антон Ганага.

Правосуддя за своєю природою – це міра виміру справедливості.
На мою думку, на ефективність судової системи впливають чотири фактори: 1) дохід на душу населення; 2) правові традиції в державі; 3) соціальна довіра; 4) комуністичне минуле.
Так, наприклад, судова система в країнах «старого світу»: Німеччині, Австрії, Голандії - набагато ефективніша, ніж в постсоціалістичних країнах (Україні, Білорусії, Молдові).
Найбільш оптимальною моделлю судової системи для України за побудови громадянської республіки є шлях «мінімізації та спрощення» кількості судів загалом та суддів зокрема.

ТАК ОДНЕ Й ТЕ САМЕ ЧИ НІ?

Зображення користувача solodkiy.

Про що це я? Та про дві форми (системи) управління - демократична (демократія) і Громадянська республіка.
Отже, давайте розберемось.
Часто зустрічаюсь зі словами на зразок "Так ваша Громадянська республіка це ж та сама демократія, ви просто підміняєте поняття...".
Спробую пояснити різницю на одному прикладі. Хоча відмінностей більше, звичайно.

ГОЛОВНА ПОМИЛКА КАДДАФІ

Зображення користувача Твердохлеб.

Настав час, коли можна з впевненістю підвести головний висновок «лівійської весни». Коли було повалено режим Муамара Каддафі і проведено демократизацію країни. Повний безлад в країні на протязі ряду років. Маси біженців по всьому світові. І це в країні, яка була на одному з вищих щаблів з добробуту населення. Як це могло статися і хто в цьому винен?