Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

698

МІЛІТАРИЗАЦІЯ СУСПІЛЬСТВА УКРАЇНИ!

Зображення користувача totsy.

Війна була і завжди буде. Хочеш миру - готуйся до війни! І це стосується кожного. В той момент, коли ми перекладаємо відповідальність за свою безпеку на інших (влада, армія, інша держава), приходить біда. І останні події на сході України це підтверджують.

Потроху приходить розуміння, що нам потрібна сильна і боєздатна армія! Постає питання, як треба реформувати армію? За яким зразком? Американським чи натівським? А може ізраїльським чи швейцарським? Поновити обов’язковий призив всіх громадян чи робити ставку виключно на фахівців за контрактом? А може створити іноземний легіон?

РЕФОРМА АРМІЇ

Зображення користувача Дмитраш.

В країні, де йде війна, не треба пояснювати, навіщо потрібне військо. Тому першочерговим завданням української влади є реформа армії, що спиратиметься на місцеві традиції та досвід найбільш військовоспроможних країн світу.

Українські землі з козацьких часів жили під постійною загрозою зовнішньої агресії. І саме козацьке військо стало осередком державного устрою часів Гетьманщини. Навіть адміністративний поділ тоді утворювався за територіями відповідних полків та паланок.

ПРО ВОЕННУЮ РЕФОРМУ

Зображення користувача гість.

Каждый человек, проживающий на территории Украины и являющийся Гражданином этой страны, обязан пройти службу и получить необходимые навыки владения оружием и понимания задач, которые ставятся для обеспечения безопасности страны на случай военной агрессии.

ІНТЕРВЬЮ С ДЕЙСТВУЮЩИМ ВОЕННОСЛУЖАЩИМ СЕРГЕЕМ ТАРТАКОВСКИМ

Зображення користувача Миша.

ГО «Поступ» предлагает реформу армии по казацкому (швейцарскому) образцу, с учётом опыта формирования израильской армии. Согласны ли Вы, Сергей, с таким подходом?

Моё мнение – для нашей страны такой вариант не подходит. Например, я против того, чтобы каждый гражданин имел право свободного владения огнестрельным оружием. Это не для нашего менталитета.

Коментарі щодо теми реформи армії

Зображення користувача Твердохлеб.

Нещодавно отримав такий коментар від однієї людини, з якою проводив роботу по знайомству з ідеологією «Громадянська республіка».
***