Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

700

РЕФОРМИ ТА ОЛІГАРХІЯ

Зображення користувача ПОСТУП.

Під час спілкування в соціальній мережі у пошуках однодумців ми отримали ось таке цікаве питання:
"Андрій Андрій: Я переглянув Вашу програму дій і, на мою думку, ідеологія «Громадянська республіка» цікава. Але втілення будь- якої Вашої ідеї без проведення реформ не увінчається успіхом. А щоб провести ці необхідні для України реформи (економічну, правоохоронну та реформу армії), а, насамперед, судову, неможливо практично без волі парламенту. А як відомо нам, що в ньому сидить вся олігархія, якій не вигідно, щоб ця реформа була проведена.

ПРОТИВ ДЕМОКРАТИИ

Зображення користувача Геннадій Гросфілер.

Сложно описать в двух словах то, что Поступ называет Гражданской республикой. Я бы сказал так: это идеология, включающая в себя принципы меритократии, элементы демократии, либерализма, социализма и построена на основе того положительного, что накоплено разными идеологиями за сотни лет их существования (Римская республика (до Юлия Цезаря), Русь (Вече), Казацкая республика (Гетманщина), Советы рабочих, крестьянских и солдатских депутатов (до ликвидации их Лениным), Центральная Рада в Украине, Махновщина, Ливийская арабская Джамахирия).

ГРОМАДЯНСЬКА РЕСПУБЛІКА НА ПРИКЛАДІ РИМСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ

Зображення користувача Денис Чубко.

Нас іноді запитують, де працює система управління владою «Громадянська республіка» в світі? Відповідаємо!

СОЦІАЛЬНИЙ ДРОН ЗАСУНУВ ТВЕРДОХЛІБА В ЧС

Зображення користувача Твердохлеб.

Твердохліб Максим
Ось свіженький приклад соціального дрону.

***
Максим Твердохліб
Доброго дня, Тарасе.
Пишу до Вас від імені нашої громадянської організації "Поступ". Ми вважаємо, для того, аби ситуація в Україні змінилася до кращого, потрібно змінити систему влади.

ВРЕМЕНИ НЕТ

Зображення користувача solodkiy.

І знову чую: "времени нет", "нема часу", "я зайнятий іншими проектами", "у мене сім'я", "я працюю багато і так" і т.д., і т.п.

На що ж у них нема часу? Для своєї Батьківщини, для України!!! І вони ще називають себе громадянами. "Срамота", як казав відомий герой відомої кінострічки.
Час є завжди, і його у всіх однакова кількість!!! Це перше.
Ми в Поступі дуже розумні вже стали і чудово розуміємо всі відмазки наших людей. Не існує причини "нема часу", є причина "просто не хочу". тому не треба нас тримати за дурнів, ми все чудово розуміємо. Це друге.