Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

707

ЩОДО РИНКУ ЗЕМЛІ В УКРАЇНІ

Зображення користувача Муляр Артур.

В Україні набуває поширення «дискусія» щодо продажу землі. Отож, давайте разом розбиратися в цьому питанні.

Земля України на 44% вкрита чорноземом, і вік українських чорноземів становить 10-12 тисяч років, українські чорноземи становлять 9 відсотків світових запасів та 30 відсотків – європейських запасів чорнозему.

Перш ніж почати діалог, необхідно відповісти самому собі на кілька питань, хто є власником землі, або хто я, чи законні підстави для такого продажу та кому це потрібно.

ЩОДО РИНКУ ЗЕМЛІ В УКРАЇНІ

Зображення користувача полищук.

Відразу хочу зазначити, що я висловлюю свою особисту думку з питання продажу землі сільськогосподарського призначення. Питання не просте і є дві полярні позиції стосовно його врегулювання «ЗА» і «ПРОТИ». Особисто я впевнений, що більшість громадян України виступають за те, щоб в нашій державі не було мораторію на продаж сільгоспземель, були визначені одні для всіх прозорі і зрозумілі правила, як користування, так і продажу землі. Ми - єдина демократична країна світу, в якій немає впорядкованого ринку землі.

ПОПУЛІСТИ ЧИ ЗАПРОДАНЦІ. ХТО КРАЩЕ?

Зображення користувача Мотузка Ігор.

Станом на сьогодні однією з ТОП новин та тем для обговорення є питання землі, а саме запровадження чи не запровадження ринку цієї самої землі.

Чому виникає питання, зрозуміло зі ст. 14 Конституції України. Нагадаю: «Земля є основним національним багатством, що перебуває під особливою охороною держави». А враховуючи, що НАША земля це 1/3 усіх чорноземів світу ( в цьому сенсі не зрозуміло, що є чорним золотом), то стає зрозумілим такий жвавий інтерес до неї.