Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

708

АНАЛІЗ МЕМОРАНДУМУ ЩОДО ОСТАННЬОГО ТРАНШУ МВФ

Зображення користувача Геращенко Андрій.

Єдине, що є матеріальне в Меморандумі про економічну і фінансову політику – це гроші. Солідні, як на сьогоднішній день, гроші. А також розв’язання декількох давніх проблем. Можливо, у не найкращий спосіб, але жодна сила в країні ні сьогодні, ні за весь час незалежності не зважилася на їх вирішення. Тому, думаю, приймати участь у цій грі сьогодні варто.

Спочатку про кредитні гроші:
-Гроші щоденно, щомісячно й щорічно втрачають свою вартість. Така їх природа. Через n-ну кількість років у вартісному виразі доведеться повернути менше, ніж у кількісному.

МВФ ТО Є США, ЧИ ПРОСТО ФІНОРГАНІЗАЦІЯ?

Зображення користувача Антон Ганага.

Міжнародний валютний фонд — спеціалізована установа ООН. Створений у 1944р. для упорядкування валютно-фінансових відносин між країнами, підтримки валютних курсів і надання кредитної допомоги для вирівнювання платіжних балансів. Правління МВФ знаходиться у Вашингтоні (США). Станом на 2017 рік членами МВФ є 189 держав.
Після Другої світової війни виникла необхідність перегляду міжнародних економічних правил, які існували до війни. Постала необхідність у співробітництві країн у створенні нової валютної системи та міжнародної інституції по контролю за нею.