Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

712

Я ВАМ НЕ ВЕРЮ!

Зображення користувача totsy.

Участвуя в работе по поиску единомышленников ГО «Поступ», регулярно знакомлюсь с незнакомыми людьми в социальной сети «Facebook» и пишу примерно такое сообщение:
«Добрый день ****! Обращаюсь к Вам от имени нашей гражданской организации "Поступ".

ВБИВСТВА ТИХ, ХТО НЕ МАЄ ЗМОГИ СКАЗАТИ «НЕ ТРЕБА»

Зображення користувача marchenko.

У Федерального бюро розслідувань США є методика відстеження серійних вбивць і маніяків, яка ґрунтується на аналізі садистського знищення тварин. Вперше напрямок «Захист» громадської організації «Поступ» займався питанням цілеспрямованого масового отруєння.

В кінці статті надається посилання на спеціальний додаток щодо проблем європеїзації України на прикладі протизаконного знищення тварин у ДВРЗ Дарницького району Києва та низького рівня гуманності українського суспільства. Враховуючи актуальність теми, в майбутньому ми будемо звертати додаткову увагу на проблеми міської екосистеми.

НАША ПЕРЕМОГА - ЦЕ ПОБУДОВА СИЛЬНОЇ УКРАЇНИ!

Зображення користувача Твердохлеб.

Це означає, що нам необхідно прийти до влади, відсторонити олігархію та провести першочергові реформи.
А для того, щоб громадянський уряд зміг прийти до влади, необхідна лише одна умова - щоб народ усвідомив сутність Громадянської республіки.
Таким чином, для перемоги нам потрібно лише одне - ВПРОВАДИТИ В СУСПІЛЬСТВО ІДЕЮ ГРОМАДЯНСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ!
Максим Твердохліб
голова Ради ГО «Поступ»

ПРО ШЛЯХ ДО СЕБЕ ТА ДО ЗМІН В СУСПІЛЬСТВІ

Зображення користувача Євген Курьян.

Людина народжується… і відразу починає плакати. Плаче тому, що світ, в якому він живе, – змінився. Так сталося і зі мною 1 січня 1978 року.

ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ, ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Зображення користувача ПОСТУП.

Шановні можновладці.
У відповідь на звернення до пана Гройсмана щодо облаштування індивідуального обліку теплової енергії, кризи неплатежів за тепло, субсидій, нами отримана «відписка».
Уряд ніби-то усе знає, але зробити нічого не може, тоді навіщо такий уряд, який не спромігся, навіть, на пошук вирішення проблеми, окрім, як зменшити кількість осіб, які мали право на субсидії, тим самим поставили на межу виживання «левову» частку населення України.

Ми, громадяни України, розуміємо:
- влада в Україні олігархічна;
- уряд олігархів складається виключно із олігархів, і є тимчасовим;