Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

714

Не хочеш...?

Зображення користувача solodkiy.

Не хочеш роками системно наполегливо працювати в команді по зміні системи влади?

Не хочеш фінансувати тих, хто працює?

Розказуєш, що політика тебе не стосується?

Вважаєш, що не ти винен Україні, а типу щось там Україна повинна тобі дати?

То закрий рота і не патякай про те, як в Україні херово живеться.

Це ти винен в тому, що всюди жопа!!!

Це ти ВОРОГ України!!!

Сергій Солодкий
член Ради ГО «Поступ»

ДЕЯКІ ДУМКИ СТОСОВНО ЧЛЕНІВ НАШОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ

Зображення користувача Михайло Сімаченко.

За завданням редакції нашої газети мені потрібно було організувати процес по написанню статті. Заодно було бажання залучити членів нашої громади до спільної роботи та активності в сфері наповнення газети, а саме головне, допомогти нашому шановному редактору Дмитру Тацію в його не простій та дуже важкій (і я в цьому впевнився) роботі. Задача складалась з декількох нескладних етапів.

П’ЯТЬ ПРИЧИН ЦІКАВИТИСЬ ПОЛІТИКОЮ

Зображення користувача Даниил Лемешко.

Сподіваюсь, що для Вас не секрет, що таке політика і нащо вона людям. Ви вже розумієте, доживши до своїх років, що є «Система», яка регулює все на світі, що стосується людини. Схема роботи цієї «Системи» і є політика. Простіше кажучи, на питання, що Ви будете сьогодні їсти, скільки у Вас буде дружин і яким саме повітрям ви будете дихати, відповідає саме політика.

ПРО МАРАЗМ ДЕМОКРАТІЇ

Зображення користувача Сергій Воробйов.

На фото зображений міждворовий проїзд до капремонту, після капремонту, далі заасфальтована доріжка, яка була натоптана людьми і точно така ж доріжка, яку не дозволили заасфальтувати мешканці.

Між першими двома фото було два місяці майже війни. Війни кого з ким? Вирішуйте самі. Управління ЖКГ розпочало капітальний ремонт міждворових проїздів будинків Рокоссовського 17, 19, 21, 23, 27 та Освіти 26 м.Чернігова. Наче б то хто може бути проти.

Але не все так просто.